סדום: פקחי סטיפס נתנו דו"ח לחרדית בגלל 10 אג'

אישה שבסך הכול ביקשה עזרה בתיקוף כרטיס הרב קו ברכבת ביקשה עזרה מהפקחים, אך הם נתנו לה דוח. ומה תגובת סטיפס? – צפו בתיעוד שמסעיר את הרשת

חברת סטיפס מוכיחה שוב את אטימותה כלפי הנוסעים:  אישה חרדית שעלתה אל הרכבת היום יום (רביעי)ניגשה אל פקח שעלה לרכבת יחד איתה וביקשה את עזרתו. לאחר שהבחינה כי כרטיס הרב קו שלה לא עבד במכונת התיקוף ולטענתה יש בו כסף. הפקח ששמע שהיא לא תיקפה, הוריד אותה מהרכבת ונתן לה דו"ח בלי שום מצפון. הסיבה: לאשה היה חסר 10 אג' בכרטיס הרב קו.

המקרה עצמו תועד והפך לסרטון ויראלי ברשת, מגבים רבים האשימו את  הפקחים ב"אטימות" , האסטרטג  ירח טוקר צייץ בדף הטוויטר שלו: "אכזריות של פקחים", תוך  שהוא משתף ציוץ של אחד העיתונאים שהביא תיעוד של המקרה.

מסיטיפס נמסר בתגובה:"מדובר בנוסעת שנכנסה לרכבת הקלה בידיעה שאין ברשותה כרטיס נסיעה תקף. מאחר והנוסעת לא שילמה על הנסיעה הרי שהיא קיבלה חיוב מוגדל כדין.

בכל תחנה ניתן לבדוק עוד טרם הכניסה לרכבת את יתרת הנסיעות בכרטיס. צר לנו על חוסר הנעימות אך כפי המשתקף מהסרטון ניכר כי למרות ניסיון הפרובוקציה כלפי הבקרים, אלו שמרו על איפוק וכבודה של הנוסעת לכל אורך האירוע"

4 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. לא יגמרו שנתם בטוח. כח של דמעה זה פצצה

  אנשי סדום ועמורה נשרפו חיים גם הם בעזרת השם יתברך

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. אני לא מבין מה רוצים מהפקחים

  אדם אמור לשלם עבור נסיעה ברכבת ואם אין לו אז שילך ברגל ובפרט אם הוא חרדי שאז יש חילול השם יותר גדול

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 3. אותם פקחים בני מוות

  טוב יעשו הצופים מהצד אם יסלקו אותם באבנים.

  חלאות חסרות לב |
  הגב
 4. עד מתי???

  מתקבל הרושם שרווחיה של סיטיפס הם מהקנסות יותר מהתשלומים על הנסיעות עצמן

  נפגע רכבת הקללה |
  הגב