טלטלה בש"ס: פנחסי הודיע על התפטרותו – צפו בתמונות מכינוס הסיעה ללא אלי ישי

ישיבת סיעת ש"ס התכנסה היום לישיבה לזכרו של מרן הגר"ע יוסף אשר נערכה בבית הרחוב הקבלן.

מי שיזם את  הכינוס הוא יו"ר הסיעה אריה דרעי,  ומי שנעדר מהסיעה הוא  אלי ישי  לאחר שהוא ובני משפחתו נפגעו מההתעלמות של דרעי ומשפחת יוסף מקיומו של ישי במהלך העצרת לזכרו.

דרעי פנחסי ש''ס

דרעי עם פנחסי בימים טובים יותר

במהלך הכינוס אמר הרב רפאל פנחסי מזכיר מועצת חכמי התורה כי מודיע על התפטרותו לאחר סבב התייעצויות עם החברים הרבנים כהן בעדני ומאיה.

גורמים בש"ס אומרים כי פינחסי ידוע כאיש אמת שלא מפחד מהאמת ובגלל מינויו של הרב דוד יוסף כחבר המועצת הוא לא יכל לסבול עיוות זה ופרש. כי הוא לא מעוניין להיות שותף למופע של דרעי.

גורמים בש"ס טוענים כי דרעי ניטרל את ישי מכל תפקיד בש"ס,ובכך קומם עליו את פנחסי. לא לחינם הרב בניהו שמואלי תומך בפרוש לראשות אלעד, ש"ס תשלם מחיר יקר על הפגיעה באלי ישי.

יש לציין כי  המעומדים לרשת את פנחסי:  הרב משה יוסף בנו של הרב עובדיה וצבי חקק מזכירו של הרב שאחד מהם עשוי להתמנות לתפקיד מזכיר מועצת חכמי התורה של תנועת ש"ס.

סייע בהכנת הכתבה: אבי שיף

צפו בתמונות

IMG_0920 IMG_0937 IMG_0944 IMG_0949 IMG_0966 IMG_0972 IMG_0980 IMG_0987 IMG_0989

6 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. נותר רק להתפלל שמרן התפלל עלינו ותהיה אהבת אחים בעם ישראל.
  הרב רפאל פנחסי ידוע כי איש אמת, מראשוני אנשי ש"ס, אשריך שהגעת למסקנה – שאין זו דרך מרן זצק"ל ופרשת.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. אליכם ח"כי שס תפרשו והקימו סיעה נפרדת הנאמנה למרן ע"ה
  דרעעעי ישבר וילך לעזזאל

  בקרוב אמן |
  הגב
 3. אבל חסיד לשעבר. חבל כל כך אחזתי מהבנאדם העוצמתי הזה שנקרא אריה דרעי, אחד שהוביל מהפכה בחייו, אחד שבזכותו הביא 17 מנדטים, כן כן אתה באמת הקמת את ש"ס במו ידיך, היית קרוב למרן כמו בנו, ואפשר להמשיך עוד המון…

  אבל בחיאת היית בכלא כל כך המון שנים וב"ה הכל התנהל כמו שצריך בש"ס, ש"ס הקימה עשרות ואולי מאות מוסדות גם בלעדיך, ועל הכל חתום הרב אלי ישי והרב אטיאס ויתר חברי הכנסת של ש"ס. והנה אתה יוצא מהכלא אדם אחר אדם שונה לחלוטין, בלי אותו פה בלי אותו תמיכה של אלפים ואז אתה בכוח רוצה לכנס למקום שאתה כבר לא מכיר, לתוך בית הרב להיות יו"ר בכוח (כן כן התירוצים שלך שמרן חייב אותך תמכור לכולם חוץ מלחרדים) ובדרך המון דמעות שפכת, בעשרות אנשים פגעת, והמון אנשים בכו והפסידו את פרנסתם.. לטובת הגולשים הנה כמה דוגמאות.
  "אמנון יצחק" מה קרה אם היית מכניס אותו לרב כמה פעמים ואפילו מנסה להגיע איתו לפשרה בנושא המפלגה, והוא היה נרגע. כמה לשון הרע וכמה שנאת חינם היה נמנע…
  "אמסלם" אחד משלכם שבגד אבל למה בכזו כוח למה מה לא יכולת להפעיל את כל הקסמים שלך כדאי להגיע איתו להבנות לפשרות או אפילו שיקים מפלגה אבל סוג של רגיעה.. כמה צער למרן היה נמנע..
  ויש עוד קרוב לעשר אנשים שאתה הוצאת אותם מבית הרב בבושת פנים הכל כדאי שתהיה אתה השולט ולא אחר…
  אלעד: צוריאל קריספל או ויקטור, אייך שתבחר נו בחיאת הבנאדם הזה הלך בריש גלי נגד מרן, ואתה מביא אותו כשהוא אינו יודע אפילו את שמות הרחובות שנוספו באלעד העיקר להראות לכולם שאתה השולט..

  ועכשיו לקטע שהכי מקומם אותי!!!
  בזמן שהיית בכלא קראו מלא דברים במדינה המון קיצוצים המון שינאה לדת ולחרדים. ובחיים מרן לא התבטא שבוע אחרי שבוע בצורה כ"כ קשה, רצת מאולפן לאולפן כדי לצאת מנצח נגד לפיד וכולם יודעים כיום שיצאת מנוצח אבל וחפוי ראש…

  דרעי אתה האשם הבלעדי לליטרים רבים של דמעות ממרן.. לזה שש"ס מחוץ לקואליציה, ולמיליונים שקוצצו לחרדים ולשכבות החלשות…

  ומשהו קטן שאף אחד לא ישמע כי לא נעים לי מימך- אבל גם לזה שמרן נהיה חולה ו…….. אתה גרמת לכך בכוחנות הטיפשית שלך ובאי כבוד לשני ולזולת רק בכדאי לשלוט לשלוט ולשלוט… רק אם היית עובד בחוכמה ונכנס ברוגע חזרה, ונותן כבוד למי שעבד לא פחות מימך ואז כבר היו נותנים לך לנהל את המפלגה. אבל בכוח ונגד התורה אתה רק תפסיד…
  כואב לי לראות אותך ככה ואת ש"ס מתפרקת ורק בגללךךךך…

  הכותב בדמעות: אחד שאכפת לו..

  מכתב דחוף מחסיד של דרעי |
  הגב
 4. ובכל זאת דרעי מנובל…
  דרעי הביתה!

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 5. האם שכחתם איך אלי ישי הצדיק הפגוע עשה יד אחת אם אהוד ברק להעיף את דרעי האם שכחתם איך הוא אסר להזכיר את שמו של דרעי ביום ליום איך הוא מנע מכל אדם הנחשד למקורבו של דרעי להכנס למרן איך הוא לחם למען סגירת שאגת אריה איך זרק את אנשי דרעי מכל משרותיהם.את הרב גמליאל משה עידן יהודה אזרד יעקב עידן יעקב חמד. אלי סויסה דוד טל מלול והרשימה עוד ארוכה איך הוא נלחם והפעיל את ר' אלעזר למנוע פרסום של ראיון אם אלי סויסה בבקהילה המון עוולות שהוא עשה בשביל לבסס את מנהיגותו! חבר'ה זה פוליטיקה בפוליטיקה אין מקום לנפגעים מי שלא אוהב אית הסירחון הזה שלא יכנס למטבח הזה! כמו שבזמנו לא ריחמתי על דרעי כך עכשיו אני לא מרחם על ישי! פרצוף פגוע לא יוביל אותו לשום מקום.

  yossi |
  הגב
 6. אוי זה כל כך מגעיל……. כמה מנדטים עוד אפשר להפסיד דרעי מרסק את שס ואנחנו כמו דגים…

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב