אלמונים ניסו להתנקש בראש הממשלה

על פי הדיווח בתחילה זלזלו הישראלים בסידורי האבטחה בקניה, אך המודיעין הקנייתי הצליח לגלות תכנית לפוצץ מכונית תופת במסלול המקורי בו היה אמור לנסוע ראש הממשלה ולמצוא לו נתיב אלטרנטיבי בטוח.{ דיווח בקניה}

בלשכת ראש הממשלה הכחישו מכל וכל את הדיווח של עיתון כוויתי שפרסם היום  כי כוחות הביטחון בקניה סיכלו ניסיון התנקשות בראש הממשלה נתניהו במהלך ביקורו במדינה השבוע.

על פי הדיווחים, הרשויות בקניה דיווחו אתמול למאבטחיו של נתניהו על צורך פתאומי בשינוי מסלולו של ראש הממשלה בטרם יצא מנמל התעופה בדרכו למלון בבירת המדינה.

 על פי הדיווח בתחילה זלזלו הישראלים בסידורי האבטחה בקניה, אך המודיעין הקנייתי הצליח לגלות תכנית לפוצץ מכונית תופת במסלול המקורי בו היה אמור לנסוע ראש הממשלה ולמצוא לו נתיב אלטרנטיבי בטוח.
כמו כן מדווח כי כוחות הביטחון הקנייתים עצרו שני בני אדם החשודים בתכנון המתקפה אך איפול הוטל על רוב פרטי האירוע וכן על זהות הגורם שעל פי החשד עומד מאחורי ההתנקשות שסוכלה.

עוד ציטט הגורם בכיר במשלחת הישראלית שאמר כי השינוי במסלולו של נתניהו גרם לבלבול, לחץ וחוסר ודאות בקרב המשלחת הישראלית.

כאמור, מלשכת ראש הממשלה נתניהו נמסר בתגובה: "לא היה ולא נברא". בנוסף כשנשאל ראש הממשלה עצמו במהלך הביקור בנושא ניסיון ההתנקשות, ענה כי מדובר בפעם הראשונה שהוא שומע על כך.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.