ח"כ מיש עתיד: חרדי צעק לי "יא עבד כושי, תחזור לאפריקה"

 

 

עוד פרובקצייה: ח"כ שמעון סולומון (יש עתיד)  בדף הפייסבוק שלו כי הותקף אמש מילולית בעקבות פעילותו  נגד הציבור החרדי. "הם זיהו אותי ומיד החלו לקלל ולהקניט", סיפר סולומון, "אבל הם היו מונעים משנאה ולא ניסו להקשיב.

 סלומן טוען אחד מהם צעק 'יא עבד כושי, תחזור לאפריקה'. ברור לי שהם לא מייצגים את הציבור החרדי.

בנסיעתי הביתה, ניסיתי לחשוב מה מקור השנאה והאלימות שהופנו כלפיי.. על פניו, נראו אנשים בלבוש חרדי, עם ציציות בחוץ, חובשי כיפה וייראי שמיים.. בהנחה שהם גם לומדים תורה ומקיימים מצוותיה וחוקיה.. ניסיתי להבין, כבן לקהילה דתית ושומרת מצוות, מאיזה ספר קודש, פרק או פסוק שאבו את השנאה והאלימות? איפה קראו ש"תורה קודמת לדרך ארץ"?! איפה קראו ש"בין האדם למקום" קודם ל"בין האדם לחברו"?.

עוד כותב סולמון: אותם "עשבים שוטים" לא יצליחו לגרור אותי, ואת "יש עתיד" לשיח של שנאה. אנחנו עם אחד שכבר התפרק בעבר על שנאת אחים.
"יש עתיד" לא נגד החרדים ולא שונאת אף אחד, היא בעד החברה הישראלית, ופועלת ותמשיך לפעול מתוך אהבה לרעיון הציוני, הקרוי מדינת ישראל.

יש לציין כי חברי הכנסת של יש עתיד עסוקים בימים אלו ביצירת פורבוקציות בשל הצניחה בסקרים , ויתכן כי תקרית קלדרון – סולמון (מי מכיר) הם רק ההתחלה בשרשרת של פרובקציות יזומות. שנועדו להחזיר את יש עתיד לכותרות.

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. מוזר, אם הוא לא רוצה להיגרר כביכול, הרי עליו לשתוק ולא לספר על המקרה הזה לאף אחד…
  למה רץ עם זה לתשקורת?
  אלא מה, הסיפור כולו לא היה ולא נברא, מצוץ מן האצבע.
  וכמו שציין הכתב עצמו בסוף דבריו…

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
  • ואתה יודע שזה לא היה כי היית שם?
   איזה עזות מצח יש לאנשים לכתוב על אחרים שהם שקרנים ללא ידיעת העובדות.
   אם לא שמת לב הוא אמר במפורש שהוא לא מאשים את כלל הציבור החרדי.
   אגב, פרובוקציה זה אם הוא היה עושה משהו ובגלל זה הם קראו לו כך. לאור האמור – ואם אתה טוען שהוא עורר פרובוקציה – אז אתה ודה שתקפו אותו בקריאות גנאי אלא שלטענת הם נגררו לכך. מעניין שאני מעולם לא נגררתי לכזו שפה.

   משה |
   הגב