סוער באלעד: התושבים התפרצו לישיבת המועצה – צפו

בעקבות חשיפת ההסכם בין ראש העיר ישראל פרוש לבין חבר המועצה אבי דיין, תושב מאלעד "פוצץ" את ישיבת המועצה אמש. גורמים בש"ס העירונית: "זה רק מראה למה צריך ראש עיר אחר, מש"ס, שיפעל בשקיפות"

"שמח" בעיריית אלעד: בישיבת מועצת העיר אמש (ד'), היה אמור ראש העיר ישראל פרוש לחשוף את ההסכם בינו לבין חבר המועצה אבי דיין, לשעבר חבר תנועת ש"ס. אך צעקות עזות מצד תושב העיר, פוצצו את הישיבה.

צפו:


כזכור, אחרי הבחירות, ראש העיר ישראל פרוש לא הצליח להקים קואליציה בשל התנגדות ש"ס להצטרף אליו, והוא ניסה לשכנע חברי מועצה באופן אישי כדי שאלה יכנסו לקואליציה שלו. הוא הצליח בכך בסוף עם אבי דיין, חבר המועצה כאמור מטעם ש"ס, שהחליט להיכנס לקואליציה וקבל את ועדת ההנדסה.

בזמנו נערכו הפגנות מתחת לביתו, והחברים מש"ס ראו את הצעד הזה שלו ממש כבגידה. אמש, חברי המועצה ביקשו מראש העיר ומאבי דיין לחשוף את ההסכם ביניהם ולדבר עליו (הסכם שלמעשה פורסם בימים האחרונים עוד לפני הישיבה), אך ראש העיר סירב והחליט לפוצץ את הישיבה.

גורמים בש"ס בעיר אומרים ל'אקטואליק': "זה רק מראה למה צריך ראש עיר אחר, מש"ס, שיחזיר את האמון של התושבים בעיר, שהכול יהיה שקוף לציבור ולא יהיו הסכמים מאחורי הקלעים בלי לשתף את הציבור".

עוד נודע ל'אקטואליק', כי יו"ר ש"ס אריה דרעי ככל הנראה עתיד להצניח לקראת הבחירות העירוניות, בעוד פחות משנה, מועמד מטעם ש"ס לראשות העיר מעיר אחרת (כמו שהביא בזמנו את צביקה כהן מטבריה) בכדי שלזה יהיה את מירב הסיכויים לנצח את פרוש, וקריספל עתיד להישאר מקום שני בש"ס.

הסערה העירונית אתמול באלעד:

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. חולה נפש

  חיים גנסיא הורס את משפחתו לא חבל על האשה והילדים

  יוסי |
  הגב
 2. אין כמו פורוש

  כ

  אגב, רוצים ראש עיר מש"ס שיפעל בשקיפות?? חחח |
  הגב