סוער בכנסת. חסון לטיבי: "אתה רוקד על הדם של הנער מוחמד אבוחדיר" (וידאו)

הקואליציה החרימה את ההצבעות על הצעות אי האמון, עימותים מילוליים בין חברי הכנסת הערבים. כל הפרטים

בעקבות המצב הביטחוני, נמנעו חלק ממפלגות האופוזיציה מהגשת הצעות אי אמון בממשלה במליאה.

סיעות מרצ, חד"ש, רע"מ-תע"ל ובל"ד בחרו להגיש הצעות אי אמון שעסקו ב"התדרדרות במצב הביטחוני והמדיני". בתגובה לכך החליטו חברי הקואליציה שלא להגיע להצבעה.

לאור זאת הצעות אי האמון זכו ברוב של 15 חברי כנסת שתמכו בהצעות ללא מתנגדים. להצבעה זו אין משמעות פרקטית מכיוון שעל מנת להפיל את הממשלה נדרש רוב של 61 חברי כנסת.

ח"כ מוחמד ברכה (חד"ש) אמר בדיון: "על פי ההגדרות המדויקות ישראל מבצעת גם פשע נגד האנושות וגם פשע מלחמה."

ח"כ אחמד טיבי (רע"מ תע"ל) אמר בדיון: "למאיר הר ציון ימח שמו וזכרו שרצח אזרחים, נתתם לו תעודת יושר. הרצח של הילדים בעזה הוא פשע מלחמה"

ח"כ ישראל חסון (קדימה) הביא ציטוט של ח"כ טיבי בו הוא משבח שאהידים והשיב לטיבי: "אתה קורא למאיר הר ציון רוצח? תתבייש לך. אתה רוקד על הדם של אבו חדר כשאתה יודע שאין אדם אחד במדינה הזו שתומך ברצח של אבו חדיר"

צפו בדבריו

באדיבות ערוץ הכנסת

סייע בידיעה: ישראל שקולניק

[alooma ref="56cf53385bcbd55be3cb7c7b9a5adc0f.mp4" src="1" autoplay="0" pid="0"]

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. יש לומר מיד אחרי תפילת שחרית, את תפילת "אחינו" וכן פרקי תהילים פ"ג, קכ"ב, ק"ל, קמ"ב. כך גם מתבקש הציבור להקדיש כל פרק תהילים וכל לימוד, וכל צדקה, לטובת ארץ ישראל.

    It looks to me that the Palestinians might have a good point, -who gave the right for the Israeli government to evict them (the Palestinians) from "ISRAEL"? it used to be called Palestine, maybe because it is supposed to be Palestine.

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב