סוף הדרך המשותפת? נתניהו דורש מבנט: "תתנצל- אם לא, תפוטר" – (וידאו)

סערת מקורבי נתניהו עדיין נמשכת – גם הבוקר (רביעי) מפורסם על ידי בכירים בסביבת נתניהו כי ראש הממשלה מעביר מסר חריף לנפתלי בנט, שר הכלכלה: "תתנצל ואם לא- תפוטר".

לטענת אותם גורמים "בנט קיבל מסר- הוא צריך להתנצל באופן חד וברור, אחרת יהיה לזה מחיר. אף אחד לא ילמד את נתניהו אהבת ישראל ומהי שמירה על ביטחון ישראל. אחרי כל הטענות של בנט, לא ברור למה הוא נדבק לכיסא הממשלה".אותם בכירים אומרים כי "ההתנהגות החצופה שלו והסגנון חסר האחריות שלו לא יעברו בשתיקה. ההתנהגות הזו של בנט פוגעת באינטרסים של ההתיישבות. אם לא יתנצל, הוא מסכן את הרכב הממשלה החלופית. לנתניהו יש מספיק חלופות. גם ממשלה בלי בנט תמשיך לדאוג לביטחון אזרחי ישראל בדיוק כפי שהממשלה הקודמת בראשות בנימין נתניהו עשתה זאת".

בתגובה אמר השר אורי אורבך מ'הבית היהודי' בגל"צ כי "לבנט אין שום דבר אישי נגד ראש הממשלה". הוא הסביר כי "הדברים של בנט נועדו כדי להסיר את הרעיון של ריבונות פלסטינית על אזרחים ישראלים". לדברי אורבך, הכוונה היא לא לפגוע בראש הממשלה, אלא למחות נגד הרעיון. "אנחנו לא רוצים שבלון הניסוי שאומר שאזרחים ישראלים יועברו לריבונות פלסטינית יגיע לגובה, כי זה לא הליום בתוכו, אלא חנקן", הוא הוסיף.

גם איילת שקד התראיינה ב'קול ברמה' ואמרה דברים דומים לדברי אורבך, נראה כי המפלגה הוציאה סיכום תגובות ודף מסרים מרגיע בעניין החיכוך בין נתניהו לבנט "מפלגת הבית היהודי לא יוצאת נגד נתניהו אלא נגד הרעיון, גם אם יפריחו בלון אנחנו נפוצץ אותו"

לדעתה, "אם מישהו רוצה לעשות משהו שיגיד בקול מלא ולא ישלח בכירים, גורמים או מקורבים. אנו מעריכים את ראש הממשלה ומפוצצים בלונים שמפריחים לאויר" חזרה והדגישה.

צפו בנאום ההתקפה של בנט נגד נתניהו:

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. הגיע הזמן לעזוב את הממשלה הרעה הזאת!!!

  נהיה שם לתת לביבי לעשות מאוחרי הקלעים מהלך מדיני

  ואז כשזה כבר יהיה משהו מוגמר השמאל יתן לו רשת ביטחון ונצא החוצה בבושת פנים

  יפה שעה אחת קודם!!!!!

  יוזי |
  הגב