סוף טרגי: אסתי וינשטיין נמצאה ללא רוח חיים באשדוד

לפני זמן קצר הסתיימו החיפושים אחר הנעדרת מזה מספר ימים אסתי וינשטיין, חיפושים שנערכו מזה מספר ימים אחר נעדרת שהיתה בסיכון ממשי לחייה לאחר שהותירה מכתב התאבדות.

סוף טראגי לחיפושים אחר הנעדרת:  לפני זמן קצר הסתיימו החיפושים אחר הנעדרת מזה מספר ימים אסתי וינשטיין,שהשאירה מכתב ונעלמה.

במהלך הימים האחרונים נערכו חיפושים אחר הנעדרת שהייתה בסיכון ממשי לחייה, צוותים רבים התגייסו לסייע בחיפושים וארגון זק"א יצא במבצע לציבור שכל אחד יסרוק סביבו אחר רכבה של הנעדרת וידווח על האיזור בו התבצעו החיפושים כדי לסרוק ולחפש במקומות אחרים.

אלפים התגייסו לחיפושים ולמוקד זק"א הוזרמו כתובות ומקומות רבים בהם התבצעו חיפושים ורכבה של הנעדרת לא שם, לפני זמן קצר התקבלה קריאה על אשה שנעולה בתוך רכב בחוף הקשתות באשדוד, כוחות ההצלה שהגיעו למקום מצאו בתוכה גופת אשה כשהיא ללא רוח חיים מזה מספר ימים.

קמבץ זק"א לכיש יוסי לנדאו שהגיע למקום מספר: "קיבלנו קריאה על נעול ברכב בחוף הקשתות באשדוד, הגעתי למקום תוך כדקה מקבלת הדיווח, לצערינו מצאנו במקום גופת אשה כבת 50 שלפי הסימנים נמצאת ברכב מזה מספר ימים, יחד עם מפקד זק"א לכיש אבי דרעי ומתנדבי זק"א נוספים אנו במקום נערכים על מנת לטפל בכבוד המת. צוות אשדוד סרקו במהלך השבוע את החופים וחניונים נוספים. לצערי לא מצאנו אותה קודם.

אסתי וינשטיין היא חסידת גור לשעבר שיצאה בשאלה לפני 7 שנים ועזבה את הדת, בעקבות הצעד הדרמטי רוב משפחתה ניתקה עמה קשר באופן מוחלט, וביום שני האחרון השאירה לחבריה ומשפחתה מכתב התאבדות – ונעלמה.

בכתבה ששודרה אמש בחדשות סוף השבוע מתאר יוסי מזרחי את קורות חייה של אסתי, שחיי הנישואין שלה נקלעו למשבר בשל הגדרים המחמירים של החסידות, אסתי כתבה ספר שבה היא רמזה על רצונה למות.

בני משפחתה התרחקו מאמה ויצרו נתק מוחלט מה שקרע את עולמה של אסתי שהפכה עולמות בשביל לתהות על שלום בנותיה החרדיות.

צפו בכתבה באדיבות רשת

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

    • על מצפונה שלה הניתוק האכזרי משש בנותיה בשביל הנאות רגעיות

      מת |
      הגב