סוף לחיפושים? גופתו של נתן אותרה בכנרת

בתום חמישה ימי חיפושים אחר הנעדר בכנרת, הבוקר לאחר פעילות ארוכה של צוללים ומערכת הסונאר אותרה גופה ובשלב זה יתבצע הליך הזיהוי מול המשפחה.

המשטרה הודיעה כי בתום חמישה ימי חיפושים אחר הנעדר מבני ברק בכנרת, הבוקר לאחר פעילות ארוכה של צוללים ומערכת הסונאר אותרה גופה ובשלב זה יתבצע הליך הזיהוי מול המשפחה.

"בתום חמישה ימי חיפושים אחר הנעדר שטבע בכינרת, אותרה גופתו ע"י מכשיר הסנואר של חיל הים. תודה לעשרות המתנדבים מיחידת הצוללנים וצוות יח"מ של זק"א שהשתתפו בחיפושים. תודה ליחידת הצוללנים – צפון, ולשיטור הימי על הפעילות הרבה לאתר את הנעדר על מנת להביאו לקבר ישראל. בטיפול צוות צפון".

כזכור, ביום שישי טבע נתן בכנרת לאחר שקפץ מסירה באזור חמי טבריה.

ממד"א נמסר כי בשעה 11:41 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב ירדן על צעיר שנמשה מהכנרת לאחר שטבע וככל הנראה נעדר מספר ימים. פאראמדיקים של מד"א מדווחים על גבר כבן 25 ללא סימני חיים וקובעים את מותו. פאראמדיק מד"א דודו פחימה סיפר: "על גדות הכנרת חברנו לסירה של השיטור הימי שחילצה מהמים את הצעיר. הוא היה ללא סימני חיים ולא נותר לנו אלא לקבוע את מותו."

משטרת ישראל בסיוע ארגוני ההצלה והחירום ויחידות הצוללנים ערכו סריקות בסמוך לחוף "קוקו האט"(אזור חמי טבריה) לאחר שהתקבל דיווח על צעיר שיצא עם חבריו על גבי סירה ובמרחק של כמה מאות מטרים מהחוף קפץ לשחות ומאז נעלם.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.