סוף סוף: ב'דגל' נוקמים ביונה יהב

הוועדה לזכויות הילד בראשותו של ח"כ אורי מקלב מ'דגל התורה', אישרה סנקציות נגד עיריית חיפה ונגד ראש העיר יונה יהב בגין ביזוי הכנסת, לאחר שכבר בפעם השניה לא שלחה נציג לדיון.

הועדה לזכויות הילד: ח"כ אורי מקלב, יו"ר הועדה, החל בהליך משמעתי לחייב את ראש העיר יהב להשתתף בדיון, שבסופו אישרה הועדה, לאחר שיהב לא הגיע בפעם השניה לדיון ולא שלח נציג, סנקציות נגד ראש העיר יונה יהב, אתו נמצאת 'דגל התורה' בסכסוך מתמשך, ועיריית חיפה.

הדיון שמתקיים כעת בועדה לזכויות הילד, הינו על ת"ת 'נתיבות משה' בחיפה, והוא נערך בנוגע לטענות לאפליה חמורה, אך לתדהמתם של חברי הכנסת – אף אחד מעיריית חיפה, הצד השני בסיפור, לא טרח להגיע.

ח"כ מקלב אמר בועדה לזכויות הילד על בית הספר נתיבות משה בחיפה כי "משרד החינוך לא רק אחראי על בריאות הילדים אלא גם על המסגרת החינוכי שלהם. יש פה פגיעה פיזית יום יומית בילדים. משרד החינוך לא יכול להתעלם מכך שהרשות לא מביאה את הפתרון/ יש להם ממשקים במגוון תחומים Uצריך להפעיל סנקציות כנגד העירייה/ זה שימוש ציני ופוליטי על חשבונם של הילדים/ צריך לשקם את בית הספר ולא להביא טענות על סגירת בית הספר שכולם רוצים. הילדים חסרי אונים שם".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.