סוף סוף: מלניה מחייכת ומצחקקת עם דונלד

לאחר תקופה ארוכה שבה נראו בני הזוג המלכותי טראמפ בנתק, לראשונה הופצו תמונות בהם נראים מלניה ודולנד טראמפ כשהם מחייכים מאוזן לאוזן. צפו

לאחר תקופה ארוכה שבה נראו בני הזוג המלכותי טראמפ בנתק, לראשונה הופצו תמונות בהם נראים מלניה ודולנד טראמפ כשהם מחייכים מאוזן לאוזן.

התקשורת באמריקה עסקה רבות במתיחות בין הנשיא לרעייתו.קטע קצרצר שצולם דקות ספורות לאחר הנחיתה בנמל התעופה בן גוריון חשף רגע מביך בין הנשיא האמריקני לרעייתו. בעת שצעדו על השטיח האדום בדרך לבמת הנאומים בשדה התעופה, ניסה הנשיא לאחוז בידה של אשתו – והיא נראתה "מנפנפת" אותו ואף מצליפה קלות בידו, לעיני המצלמות.

בעבר קמפיין ויראלי הנושא את האשטאג #לשחרראתמלניה תפס תאוצה ברשתות החברתיות אחרי שסרטון שלה בפרצוף זועף מטקס ההשבעה עורר דיון נרחב ברשת. בקטע המתועד, נראית מלניה מחייכת חיוך קורן לבעלה כשהוא מסתכל עליה ומשנה את הבעת פניה לקפואה, זועפת ועצובה רגע אחרי שהוא מסית את מבטו חזרה. השינוי הדרסטי בפניה הטריד את הרשת בשאלה מה אמר לה הנשיא שהצליח להוציא אותה משלוותה? אחרי אינספור ספקולציות וממים משעשעים בנושא, ברשת סבורים שנמצאה התשובה.

הגברת הראשונה של ארה"ב מלניה טראמפ, עברה לפני כשנה להתגורר בבית הלבן יחד עם בנה בארון.

לאחר השבעתו של טראמפ לנשיא, נשארה הגברת הראשונה להתגורר במגדלי טראמפ בניו יורק, מלניה חיכתה שבנה בארון בן ה-11 יסיים את שנת הלימודים ועתה היא שבה אל הבית הלבן.

שעות לאחר המעבר היא שיגרה ציוץ מהחדר האדום בבית הלבן,"מצפה לזיכרונות שנצבור בבית החדש", הדוברת של מלניה, סטפני גרישם, צייצה אף היא: "זה רשמי! הגברת הראשונה ובארון עברו לוושינגטון. ברוכים הבאים הביתה".

המעבר לבית הלבן יקל על אנשי השירות החשאי שאיבטחו את הגברת הראשונה בעת ששהתה בפנטהאוז במגדל טראמפ. ב"טלגרף" נכתב כי האבטחה המשטרתית סביבה עולה לעיר כמיליון דולר ליום.

בנוסף, על פי דיווחים בארה"ב הנשיא טראמפ עצמו "השתעמם" לבדו בבית הלבן בשעות הלילה, והיה מזפזף בין הערוצים בשל חסרונה של רעייתו.

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. הגברת הראשונה של ארה"ב מלניה טראמפ, עברה לפני כשנה להתגורר בבית הלבן יחד עם בנה בארון.

    למה הם גרים בארון אין מקום אחר?
    (-:

    א |
    הגב