סופית: משה ליאון ירוץ כמועמד לראשות עיריית ירושלים

משה ליאון, מי ששמו הועלה כמה פעמים לאחרונה כמועמד שיישלח על ידי הציבור המסורתי לריצה לראשות עיריית ירושלים, החליט סופית כי אכן ירוץ.

ליאון, רואה חשבון ויו"ר הרשות לפיתוח ירושלים, יכריז מחר (שני) באופן רשמי על החלטתו להתמודד על ראשות עיריית ירושלים, וההכרזה תהיה ככל הנראה במסיבת עיתונאים שיערוך ליאון במשכנות שאננים בבבירה.
ליאון, חובש כיפה, שימש מנכ"ל משרד רה"מ בשנים 1997-1999. כעת הוא זוכה לתמיכה חזקה מצד אביגדור ליברמן וגם נהנה מתמיכת ש"ס, וייתכן כי יזכה גם לתמיכת הליכוד ונתניהו.

למעשה הוא מתמודד מול ראש העיר המכהן, ניר ברקת, וינסה להפוך גם למועמד המוסכם על הציבור החרדי בבירה, כאשר כאן יצטרך להתמודד מול אורי לופוליאנסקי, מי שאם ירוץ לבסוף – גדולים סיכויים לנצח. לצד רצונו להיות מועמד המקובל על כל המגזרים בירושלים, יצטרך ליאון להתמודד עם עובדת היותו אלמוני כמעט לחלוטין עבור מרבית תושבי ירושלים, זאת זמן קצר לאחר שהעביר השבוע את כתובתו מעיר הולדתו גבעתיים לירושלים.
אחד השמות ברשימה המתגבשת של ליאון יהיה דודי אמסלם, איש ליכוד ותיק בירושלים, שצפוי לקבל את המקום השני ברשימה. אמסלם, המשמש מנהל מחלקת שיפור פני העיר בעיריית ירושלים, מתגורר במעלה אדומים וגם הוא יצטרך להעתיק את כתובתו לירושלים בתקופה הקרובה.

המטה של ליאון מתכנן לפתוח בקמפיין אגרסיבי במטרה להפוך את המתמודד החדש לדמות מוכרת עד 22 באוקטובר, המועד שבו ייערכו הבחירות לרשויות המקומיות.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.