חברת "סופרבוס" הוכשרה לפסח אצל הגר"נ קופשיץ – ומה אמר על המצלמות שהותקנו לאחרונה באוטובוסים?

מנכ"ל חברת סופרבוס מר איל ווקס הגיע לביתו של הגר"נ קופשיץ שליט"א לאחל חג כשר ושמח ומינה את הרב למכור את חמץ החברה הן במשרדים והן באוטובוסים לנכרי כדת וכדין.

הרב שליט"א שמע ממר ווקס על ההכנות של החברה לחג הפסח בהכשרה של כל האוטובוסים לפסח וסימון כל אוטובוס במודעה שהאוטובוס כשר לפסח וכן ניקיון יסודי של כל משרדי החברה הן בבית שמש והן בשאר הערים בהן פועלת החברה,

הרב נתן לחברה את אישור הבד"ץ על המכירה כדת וכדין.

כ"כ שמע הרב על השיפורים שמשקיעה החברה במתן שירות טוב יותר לציבור והתעדכן במצב הקווים הייעודיים של המגזר החרדי המופעלים בבית שמש.

בין הנושאים בהם התעניין הרב עלה עניין מצלמות שהוצבו לאחרונה באוטובוסים בהם ניתן לעלות ולשלם בדלת האחורית.

מסתבר שיש מי שמנצל את רצון החברה לשרת טוב יותר את התושבים ומנצלים את העובדה שבקווים בהם ניתן לעלות בדלת האחורית, אין פיקוח הדוק על התשלום ומסתמכים על יושרם של הנוסעים, תופעה חמורה זו הגורמת נזק רב לחברה, כבר עלתה בעבר ואף יצאה קריאה של הגר"נ קופשיץ לכלל הציבור להיזהר ביותר בעניינים אלו שיש בהם גם גזל וגם חילול ה' ח"ו, כעת בעצה עם הרב מותקנות מצלמות אשר דרכם יוכלו לפקח על העולים בדלת האחורית.

הרב שליט"א ברך את הנהלת החברה על פועלם למען הציבור החרדי בבית שמש ועל אזנם הקשובה לכל פניה ובעיה ואיחל לחברה ולציבור הנוסעים חג פסח כשר ושמח.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.