הרב פינטו תובע: 200 מיליון שקל מערוץ 2

רשת הישיבות "שובה ישראל" בארה"ב בהנהגתו של הרב יאשיהו פינטו, יחד עם איש העסקים החרדי בן-ציון סוקי, הגישו לפנות בוקר (רביעי) בניו יורק תביעת ענק נגד זכיינית ערוץ 2 קשת ונגד עיתונאית "עובדה" אילנה דיין

רשת הישיבות "שובה ישראל" בארה"ב בהנהגתו של הרב יאשיהו פינטו, יחד עם איש העסקים החרדי בן-ציון סוקי, הגישו לפנות בוקר (רביעי) בניו יורק תביעת ענק נגד זכיינית ערוץ 2 קשת ונגד עיתונאית "עובדה" אילנה דיין  בגין  תחקיר שנערך על הרב פינטו כך נחשף בוואלה ברנז'ה.  

סוקי – הרב פינטו דורשים פיצויים של 100 מיליון ש"ח בעקבות תחקיר שחתם את העונה של 'עובדה' שעסקה בפרשת הרב והניצב.

בשובה ישראל" טוענים כי מערכת התכנית התעלמה בתחקיר מחומרים שהועברו אליה, "פרסום התחקיר מהווה שיבוש הליכי חקירה והטרדת עד". נמסר. "הכתבה ששודרה במסגרת התכנית נעשתה באופן חפיפניקי ולא מקצועי שגרמה לנזק לשמי ולעסקיי. הכתבה שירתה וקידמה מספר אינטרסים של אנשים המעורבים בפרשת ניצב ארביב והתעלמה לחלוטין מהאמת והעובדות התומכות אותה״.

סוקי שוחח עם כתב וואלה! ברנז'ה מניו-יורק והעלה טענות  נוספות,"הם פנו אלינו לתגובה רק ביום שישי. בסוף השבוע אני לא עובד בגלל שאני שומר שבת, ולכן נותרו לנו ארבעה ימים להגיב לתחקיר שנערך במשך חודשים", סיפר אז, וציין כי מיד לאחר שפנה אל הזכיינית קשת ואל דיין באמצעות עו"ד התכנית הוסרה מהאתר ומעמוד הפייסבוק של "עובדה".

מזכיינית ערוץ 2 קשת נמסר אז, כי ההפקה "עומדת מאחורי כל מילה שפורסמה בתחקיר סיום העונה. נשמח לברר את טענותיו של מר סוקי בבית המשפט. לא בטוח שבירור כזה יעשה עימו חסד".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.