סחורה חמה ברשת: בגדי דאע"ש "באיכות גבוהה"(וידאו)

למרות טענות לאי-סיוע לארגוני טרור, בפייסבוק, באמזון וב-eBay מוכרים מרצ'נדייז של ארגון הטרור האיסלמי – חולצות, כובעים, תכשיטים ועוד

דאע"ש, מסתבר, הוא לא רק ארגון טרור רצחני שמאיים על כל העולם ומדאיג מנהיגים של המעצמות הכי גדולות בתבל. לפי המקרה שלפנינו, דאע"ש הוא מכונת מזומנים ומרצ'נדייזינג.

למרות טענות הרשת החברתית פייסבוק למחיקת עמודים שמוכרים ציוד נלווה של דאע"ש, כמו חולצות, כובעים וכדומה, חיפוש קצר ברשת מעלה דפים שעדיין משווקים מרצ'נדייז של ארגון הטרור האיסלמי, וגם בענקיות המסחר המקוון אמזון ו-eBay מוכרים את "הסחורה החמה" הזו, כפי שדווח באתר WND.

דובר פייסבוק טען ביוני השנה, כי "אנחנו לא מאפשרים הבעה ישירה של שנאה ברשת או סיוע בקידום ושיווק להתקפות טרור נגד אזרחים בעמודים שלנו. כשאנחנו מזהים תוכן פוגעני אנו מסירים אותו מיד וחוסמים את הגישה למי שהעלה אותו". מסתבר שפייסבוק לא עושה עבודה טובה בנושא.

כפי שניתן לראות, פריטים עם לוגו וקידום האג'נדה של דאע"ש נמכרים בפייסבוק ובאמזון – חולצות, כובעים, תכשיטים, ועוד. המפרסם טוען שהבגדים הם "באיכות גבוהה, מחומרים אורגניים או מ-100% כותנה". רוב האתרים שמוכרים את "הסחורה החמה" מקורם באינדונזיה, שם הפופולריות של דאע"ש גוברת והולכת.
daa.2014929T123428

הפכו ללהיט ברשת. דאע"ש.
[alooma ref="3270cce4ffbec9c3e79884ae26dd2b2c.avi" src="1" autoplay="1" pid="0"]

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.