סיום ששה סדרי משנה לעי"נ מרן הגראי"ל שטיינמן זצ"ל

אתמול נערך סיום ששה סדרי משנה לעי"נ מרן הגראי"ל שטיינמן זצ"ל בבית המדרש המרכזי 'נאות יוסף' בב"ב בהשתתפות מאות אברכים. המרא דאתרא הגאון הרב מרדכי שמואל אדלשטיין שליט"א נשא את ההדרן – בעריש פילמר תיעד

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. אני משגר מכתב חריף לחברי הכנסת מסיעות ש"ס 'יהדות התורה' ו'הבית היהודי' וכו': שהשם ינקום כבודו ודמו של מרן ז"ל. כאשר אני רואה מי הם אלו המבכים כעת את מרן הגרי"ל שטיינמן זצוק"ל מגדולי מנהיגי ישראל, אני מקבל בחילה ולא יכול להאמין כי מי שרדפו אותו ירדו לחייו עשו נגדו דברים הזועקים לשמים, ועתה הם משחקים כאילו שהם היו מחסידיו ואף מתלמידיו. ניגש ישר לענין, קחו את משה גפני לדוגמא ועוד רבים אחרים כמותו, כמו מ-כלב וכו' וכו' בזמן הרב שך זצוק"ל הם ניצבו לצד מי שרדפו את גדולי ישראל האמיתיים, מרנן הגאונים רבי אהרן לייב שטיינמן רבי חיים גריינימן, ויבדל לחיים טובים וארוכים מרן הגאון האדיר רבי דוב לנדו (מי שלא ראוי להיוות היום מנהיג הדור), ירדו לחייהם אך ורק מפני שחששו שמי מהם יתפסו את ההנהגה אחרי הרב שך זצוק"ל, לא יאומן מה שהם עשו לו - עיתוניי והקונטרסים שהוצאתי במשך השנים האחרונות מלאים ממה שעבר הגאון הצדיק מגדולי ישראל מסוף בית שני רבי אהרן לייב שטיינמן זצוק"ל מאותם יצורים ביניהם משה גפני מכלב וכו' שמצצו את דמו פשוטו כמשמעו, ועתה הם משחקים כינור ראשון כאילו הם אלו שהלכו בדרכיו ושמרו על כבודו בכל שנות חייו, ואח"כ גפני וחבריו השתמשו במרן וחידשו גזירת גיוס השמד בפועל ממש אולי אפילו בהסכמת מרן, בגלל שהם אמרו בשמו דברים של כפירה. משה גפני וחבריו לא דרכו בביתו של מרן ורבנן הרב שטיינמן זצוק"ל עד לפני בערך חמש וחצי שנים, רק כשהבינו כי ההנהגה עוברת להרב שטיינמן זצוק"ל רק אז הלכו לביתו, לפני כן הם התגאו ואמרו בפירוש כי אינם הולכים אליו, והרב שטיינמן זצוק"ל אף הרבה פעמים התבטא מרן ואמר למה הם (משה גפני מ-כלב וחבריו) אינם באים אליו - פשוט שהכוונה היתה אז לגפני ומקלב וכו'. במשך של ארבעים שנה כותבים על מלחמות החרדים ובמיוחד בקורה ברחוב הליטאי, ליוויתי את הרב שטיינמן ז"ל בכל השנים, בשנים ההם,התייצבתי לצידם של גדולי ישראל האמיתיים, וב"ה גברתי עליהם על החכי"ם ועד היום הזה אני כותב ולא הצליחו לעצור אותי מלכתוב האמת, ואני שמח שזכיתי להיות זה שניצבתי לצידם של גדולי ישראל האמיתיים ולא הלכתי שולל אחרי השקר והרמיה של אותה כנופיה של דגל, אגודה, ש"ס בית היהודי, יהדות התורה וכו' . כאשר אני רואה היום את אותם מי שדיברו כל דבר אסור על גדולי ישראל האמיתיים, מי שביזו אותם בצורה נוראה, ניצבים לצד מיטת מרן ר' אהרן לייב שטיינמן זצ"ל ומשחקים שוב ומשחקים כי הם בוכים, אבל זה רק משחק מבחוץ, ובפנים לא איכפת להם בכלל שמרן זצ"ל נפטר, זה מזכיר לי את דרעי שלקח בצל בשביל לשחק כי הוא בוכה על מרן הרב עובדיה זצ"ל. משה גפני ומכלב היו בכל השנים בצד של המחבלים, רק לפני כשש שנים כשהם הריחו לאן נושבת הרוח הם עשה סיבוב של מאה ושמונים מעלות. הם - החכים החרדים לשעבר, פשוט שקרנים רשעים ערורים המכשילים עם ישראל בגיוס השמד, חילולי שבת, חינוך השמד, ועוד הרבה עבירות החמורות ר"ל. ואכהמ"ל. השם ינקום דמו וכבודו של מרן זצוק"ל.

  אני משגר מכתב חריף לחברי הכנסת מסיעות ש"ס 'יהדות התורה' ו'הבית היהודי' וכו': שהשם ינקום כבודו ודמו של מרן ז"ל. כאשר אני רואה מי הם אלו המבכים כעת את מרן הגרי"ל שטיינמן זצוק"ל מגדולי מנהיגי ישראל, אני מקבל בחילה ולא יכול להאמין כי מי שרדפו אותו ירדו לחייו עשו נגדו דברים הזועקים לשמים, ועתה הם משחקים כאילו שהם היו מחסידיו ואף מתלמידיו.

  ניגש ישר לענין, קחו את משה גפני לדוגמא ועוד רבים אחרים כמותו, כמו מ-כלב וכו' וכו' בזמן הרב שך זצוק"ל הם ניצבו לצד מי שרדפו את גדולי ישראל האמיתיים, מרנן הגאונים רבי אהרן לייב שטיינמן רבי חיים גריינימן, ויבדל לחיים טובים וארוכים מרן הגאון האדיר רבי דוב לנדו (מי שלא ראוי להיוות היום מנהיג הדור), ירדו לחייהם אך ורק מפני שחששו שמי מהם יתפסו את ההנהגה אחרי הרב שך זצוק"ל, לא יאומן מה שהם עשו לו – עיתוניי והקונטרסים שהוצאתי במשך השנים האחרונות מלאים ממה שעבר הגאון הצדיק מגדולי ישראל מסוף בית שני רבי אהרן לייב שטיינמן זצוק"ל מאותם יצורים ביניהם משה גפני מכלב וכו' שמצצו את דמו פשוטו כמשמעו, ועתה הם משחקים כינור ראשון כאילו הם אלו שהלכו בדרכיו ושמרו על כבודו בכל שנות חייו, ואח"כ גפני וחבריו השתמשו במרן וחידשו גזירת גיוס השמד בפועל ממש אולי אפילו בהסכמת מרן, בגלל שהם אמרו בשמו דברים של כפירה.

  משה גפני וחבריו לא דרכו בביתו של מרן ורבנן הרב שטיינמן זצוק"ל עד לפני בערך חמש וחצי שנים, רק כשהבינו כי ההנהגה עוברת להרב שטיינמן זצוק"ל רק אז הלכו לביתו, לפני כן הם התגאו ואמרו בפירוש כי אינם הולכים אליו, והרב שטיינמן זצוק"ל אף הרבה פעמים התבטא מרן ואמר למה הם (משה גפני מ-כלב וחבריו) אינם באים אליו – פשוט שהכוונה היתה אז לגפני ומקלב וכו'.

  במשך של ארבעים שנה כותבים על מלחמות החרדים ובמיוחד בקורה ברחוב הליטאי, ליוויתי את הרב שטיינמן ז"ל בכל השנים, בשנים ההם,התייצבתי לצידם של גדולי ישראל האמיתיים, וב"ה גברתי עליהם על החכי"ם ועד היום הזה אני כותב ולא הצליחו לעצור אותי מלכתוב האמת, ואני שמח שזכיתי להיות זה שניצבתי לצידם של גדולי ישראל האמיתיים ולא הלכתי שולל אחרי השקר והרמיה של אותה כנופיה של דגל, אגודה, ש"ס בית היהודי, יהדות התורה וכו' .

  כאשר אני רואה היום את אותם מי שדיברו כל דבר אסור על גדולי ישראל האמיתיים, מי שביזו אותם בצורה נוראה, ניצבים לצד מיטת מרן ר' אהרן לייב שטיינמן זצ"ל ומשחקים שוב ומשחקים כי הם בוכים, אבל זה רק משחק מבחוץ, ובפנים לא איכפת להם בכלל שמרן זצ"ל נפטר, זה מזכיר לי את דרעי שלקח בצל בשביל לשחק כי הוא בוכה על מרן הרב עובדיה זצ"ל.

  משה גפני ומכלב היו בכל השנים בצד של המחבלים, רק לפני כשש שנים כשהם הריחו לאן נושבת הרוח הם עשה סיבוב של מאה ושמונים מעלות. הם – החכים החרדים לשעבר, פשוט שקרנים רשעים ערורים המכשילים עם ישראל בגיוס השמד, חילולי שבת, חינוך השמד, ועוד הרבה עבירות החמורות ר"ל. ואכהמ"ל. השם ינקום דמו וכבודו של מרן זצוק"ל.

  אני לא יכול להאמין כי מי שרדפו אותו |
  הגב