סיורים בברלין בפסח- הטיול הבא שלכם

חג פסח מתקרב וזה אומר שגם חופשת פסח מתקרבת. גם בחג הפסח הקרוב, כמו בשנים האחרונות, ישראלים רבים יעזבו את הארץ לחופשה ויעשו את החג מחוץ לגבולות המדינה. אירופה היא אחד היעדים העיקריים אליהם יזרמו הישראלים ואם בעבר יוון, טורקיה וקפריסין היו היעדים הנבחרים הרי שהיום הישראלים לא מתפשרים ורוצים לטוס למקומות הנחשבים ביותר באירופה. גרמניה בכלל וברלין בפרט היא יעד מאוד אהוב אצל הישראלים וגם השנה ברלין תהיה מוצפת בתיירים כחול לבן. סיורים בברלין בעברית הם חוויה גדולה מאוד, חוויה שכוללת תרבות עשירה, מסעדות מפוארות, אטרקציות מעניינות, טיולים מהנים, נופים מרהיבים ולמעשה מדובר ביעד שכולל את כל החבילה. כל פסח הישראלים מתלבטים לאן כדאי לטוס, השנה ברלין זו אחת האופציות הטובות ביותר.

ברלין- העיר הגדולה ביותר בגרמניה

ברלין עלתה לכותרות בישראל בשנים האחרונות בעיקר בגלל ריבוי הישראלים שהחליטו לעזוב את ישראל והחליטו להתחיל חיים חדשים בעיר הבירה של גרמניה. ברלין היא העיר הגדולה ביותר בגרמניה והעיר השנייה בכל מדינות האיחוד האירופאי מבחינת כמות האוכלוסייה. ברלין מכילה בתוכה 48 מוזיאונים ממלכתיים ונחשבת לעיר בעלת היסטוריה מפוארת ותרבות עשירה מאוד. בנוסף, יש בה גם מוזיאונים פרטיים רבים וכנסיות עתיקות אשר מעניקות לעיר את הגוון המיוחד שלה. העיר מזוהה בעיקר עם קהילת הלהט"ב ונחשבת לעיר ליברלית שבה כולם שווים ללא שום הבדל. העיר משופעת בחיי לילה סוערים אשר מושכים תיירים מכל העולם. המוטו של תושבי העיר הוא "ענייה אך סקסית" וזה משתלב מצוין עם הליברליות של העיר. סיורים בברלין מספקים לתייר הישראלי גם את ההיסטוריה והתרבות אך גם את חיי הלילה והמסעדות שהופכים את הטיול לבלתי נשכח. סיורים בברלין כוללים גם תרבות, גם היסטוריה וגם חיי לילה- מישהו צריך יותר מזה?

סיורים בברלין- המדריך המלא

כמו בכל עיר בעולם, גם בברלין יש מספר מקומות שאסור לוותר עליהם. האתר הראשון שכל יהודי חייב לבקר בו הוא האנדרטה לזכר יהודי אירופה. האנדרטה תוכננה על ידי האדריכל, פיטר אייזנמן והיא מורכבת מ-2,711קוביות בטון המדמות קברים. הסידור של הקוביות מזכיר מבוך והאנדרטה מנציחה את יהודי אירופה אשר נהרגו במהלך מלחמת העולם השנייה. בניין הרייכסטאג הוא גם מקום שחובה לבקר בו כאשר מגיעים לברלין. מדובר בבניין שמשמש כבניין הפרלמנט הגרמני והוא נבנה במאה ה-19. הבניין שימש כפרלמנט בתקופה של השלטון הנאצי אך הוצת באותה תקופה. הבניין חזר לשמש כפרלמנט עם חזרתה של העיר להיות בירת גרמניה. שוק מאוארפארק הוא גם מקום שחובה להיות בו. ישראלים מאוד אוהבים שווקים ומאוד אוהבים לבזבז ולחזור עם מתנות ובשוק הזה יש הרבה מאוד מה לקנות. בגדים, רהיטים, עבודות יד, תכשיטים, דוכני מזון ועוד דוכנים רבים. במהלך היום בשוק מתקיימים מופעים רבים להנאתם של התיירים. יש עוד הרבה מאוד מקומות שחובה להגיע אליהם ומדובר בעיר מאוד מגוונת שמציעה הרבה מאוד הנאה לתייר. סיורים בברלין זו הדרך הטובה ביותר לחגוג את חופשת הפסח הארוכה במתקרבת אלינו.

המאמר מוגש באדיבות חברת Berlin4u – סיורים בברלין

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.