סיטונאית הנסיעות הגדולה באסיה מגלה את ישראל

בשנתיים האחרונות נרשם גידול של 86% במספר התיירים שהגיעו מאסיה לישראל כאשר בשנת 2016 הגיעו 84.5 אלף תיירים ובשנת 2018 הגיעו 157.3 אלף תיירים

שר התיירות יריב לוין: "התיירות הסינית לארץ נמצאת בתנופה גדולה, ואירוח המשלחת של בכירי C-TRIP הוא צעד נוסף במסגרת מהלכי השיווק יוצאי הדופן של המשרד, שמטרתם להביא להמשך גידול משמעותי בתיירות מאסיה לישראל. עם זאת, הפוטנציאל עדיין לא מומש במלואו. אני משוכנע שאירוח בכירי חברת סיטונאות הנסיעות הסינית הגדולה ביותר באסיה, יתרום בחשיפת המוצר התיירותי הישראלי לתייר הסיני ויביא אותנו לשיאים חדשים".

משרד התיירות מארח השבוע משלחת בכירי חברת סי טריפ (C-trip), סיטונאית הנסיעות הסינית הגדולה ביותר באסיה. מדובר באחד מסיטונאי הענק הסיניים, וה-OTA הגדול ביותר, עם כ-300 מיליון לקוחות רשומים, וכ-80% מנתח השוק המקוון בסין. קיים הסכם שיווק OTA לשנת 2017-18 בין החברה למשרד התיירות, כשהמטרה היא להביא להמשך גידול משמעותי בתיירות הסינית בישראל.

בשנתיים האחרונות נרשם גידול של 86% במספר התיירים שהגיעו מאסיה לישראל כאשר בשנת 2016 הגיעו 84.5 אלף תיירים ובשנת 2018 הגיעו 157.3 אלף תיירים.

חברי המשלחת מסיירים בארץ ב-22-27 במאי במטרה ללמוד ולהכיר את ישראל ואת האופציות התיירותיות שמוצעות לתייר שמגיע לבקר מאסיה. במהלך השבוע צפויים חברי המשלחת לבקר, בין היתר, בתל אביב, ביפו העתיקה, בירושלים, בים המלח, ובגנים הלאומיים אפולוניה ומצדה. כמו כן ייפגשו חברי המשלחת עם נציגי תעשיית התיירות בישראל, מלונאים ומנהלי עמותות תיירות עירוניות, במטרה למקסם את פוטנציאל שיתוף הפעולה ולהביא לגידול התיירות לישראל מאסיה.

אירוח המשלחת נעשה בהמשך לקמפיין ייעודי שהשיק משרד התיירות בשיתוף C-trip באוגוסט 2017 שנועד לשווק את ישראל כיעד תיירותי באסיה. הקמפיין נועד להציג את ישראל כיעד אטרקטיבי וכיעד לנופש בפני לקוחותיה של החברה. הקמפיין קיבל חשיפה באמצעות מודעות ברשת, באתר החברה וביישומון. ברשתות החברתיות הגיע הקמפיין ליותר מ-530 אלף חשיפות ולמעלה מ-35 אלף הקלקות, וכן בניוזלטר – ליותר מ-52 אלף לקוחות רשומים של החברה.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.