סים לחו"ל – לא יוצאים לחו"ל בלי זה

החופשות הכי ממצות הן דווקא החופשות הקצרות, אלה שמתחילות בחמישי ונגמרות במוצ"ש, או גולשות ליום הראשון בשבוע. אמנם הן לא משאירות הרבה מאוד זמן לטיולים רגליים או שופינג מפנק, אבל הן מעניקות תחושת נופש אמיתית, של ניקוי ראש ושחרור הנפש.
אולם כשמדובר בחופשות בנות ארבעה ימים לכל היותר, חשוב לתכנן אותן היטב. טיסות, בתי מלון וארוחות כדאי לסגור ביחד, במסגרת דיל כזה או אחר של חברות הנסיעות השונות. ומה מעבר לזה? כל נסיעה כרוכה בעוד כמה סידורים קטנים אבל קריטיים, כמו התניידות ממקום למקום (שוכרים רכב או נעזרים בתחבורה הציבורית המקומית?), ביטוח חו"ל ודרכי התקשרות עם הילדים או ההורים בישראל.
נסיעות לחו"ל הן לא דבר זול, ואם על איכות הטיסות ובתי המלון אין באפשרותנו להתפשר, כדאי לנסות לחסוך במקומות אחרים. וודאו למשל שמטענכם איננו חורג מהמותר בחברת התעופה שבחרתם; תכננו את הטיול מבעוד מועד דרך האינטרנט, השתמשו באפליקציות מועילות וותרו על ספרי המטיילים; באותה הזדמנות חפשו מועדי כניסה מוזלים לאתרי תרבות כמוזיאונים ומבנים ציבוריים ותחסכו עשרות שקלים; בצעו את הליך השכרת הרכב מהארץ, ושכרו מכשיר ג'י.פי.אס שימנע התמהמהות בדרכים.
מצרך נוסף שעולה ביוקר בעת השהייה בחו"ל הוא המכשיר הסלולארי – תוספת הכרחית, שעלולה לייקר את עלויות הנסיעה במאות ואלפי שקלים. במרבית המקרים נתקלים הנוסעים בבעיות התקשרות עם קרוביהם בישראל, כשמחיר דקת שיחה מחו"ל לארץ מגיע גם לעשרה שקלים, ואינטרנט אלחוטי חינמי נמצא רק במלון.
פיתרון יעיל וחסכוני במיוחד שיוציא אתכם מהארץ בראש שקט וימנע חריגות מהתקציב הוא השכרת סים לחו"ל. השכרת הסים מתבצעת לפני הנסיעה, וכוללת שיחות מוזלות לישראל ומספר מקומי. מלבד שיחות, השכרת סים לחו"ל פוטרת את הנוסעים מדאגה לעלויות השימוש באינטרנט, ומאפשרת להם להשתמש באפליקציות ותוכנות חיוניות כמו 'וויז' ו'טריפאדווייזר' מתי שירצו, מבלי לקרוע את הכיס.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.