סימולציות לביבי: כך נערכים ביאח"ה לחקירה

חוקרי היחידה הארצית לחקירות הונאה (יאח"ה) עורכים בימים האחרונים סימולציות חקירה לקראת החקירה הפלילית של ראש הממשלה.- כך דווח באתר וואלה.{בדרך הביתה? }

חוקרי היחידה הארצית לחקירות הונאה (יאח"ה) עורכים בימים האחרונים סימולציות חקירה לקראת החקירה הפלילית של ראש  הממשלה.- כך דווח באתר וואלה.

החקירה, כך על פי הפרסום של  וואלה, תיערך במעון ראש הממשלה ברחוב בלפור בירושלים, ותיעשה בידי מפקד יאח"ה, תת-ניצב כורש ברנור, יחד עימו יתלוו מספר חוקרים שיקליט  את החקירה ואף  יעביר בשידור חי לפיקוד הבכיר, שבו יישבו חוקרים נוספים והפרקליטים המלווים את התיק.

 

על פי ערוץ 10, אמש אישר היועץ המשפטי לממשלה, אביחי מנדלבליט, לפתוח בחקירה פלילית. לוואלה! NEWS נודע כי ביאח"ה כבר תיאמו את מועד החקירה במעון ראש הממשלה בירושלים, אולם ככל הנראה המועד ישונה.

באחד מהסימולציות, דימה אחד מהחוקרים את ראש הממשלה כשהוא לבוש בבגדים אזרחיים, כשמולו, מעבר לשולחן המשרדים במטה להב 433 בלוד, ישב תנ"צ ברנור.

דוברות המשטרה מסר בתגובה: בהמשך לפרסומים אודות הליכי הבדיקה בעניינו של ראה"מ

נבקש לפרסם את תגובת משטרת ישראל בכל פרסום בנושא:

 

נשוב ונדגיש כי מטבע הדברים בשל כך שהבדיקה תלויה ועומדת ולצורך ניהולה, איננו יכולים להתייחס לפרסומים הרבים העולים כל העת בכלי התקשורת השונים.

אנו עדים לכך שהפרסומים  רוויים בהערכות, ספקולציות ודיסאינפורמציה. נבהיר לציבור כי כלל הפרסומים הינם על דעת המפרסמים ובאחריותם הבלעדית. הציבור יעודכן, בבוא העת,  באמצעות הודעה מוסמכת מטעם המשטרה ומשרד המשפטים כמקובל.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.