"סימן שאלה גדול מאוד האם להישאר בממשלה" (הקלטה)

ח"כ בצלאל סמוטריץ יעלה לדיון את המשך החברות של הבית היהודי בממשלה: "יש לי מעליה כרגע סימן שאלה מאוד גדול ואדום" {סמוטריץ מתוסכל וזועם}

עוד אמר ח"כ בצלאל סמוטריץ, בראיון ל"גלי ישראל"  "אסור לנו בשום פנים ואופן לקבל את העובדה שאנחנו בתוך הממשלה כמשהו כזה ברור, מובן מאליו."

האזינו

על רקע הפיגועים בסוף השבוע, התראיין ח"כ בצלאל סמוטריץ לתכניתו אלעד קינסט: "אני מרגיש אחריות גדולה מאוד על הכתפיים מתוקף היותי חבר בממשלה הזאת. אני ממש לא בטוח שאנחנו יכולים להרשות לעצמנו להמשיך ולשבת בה.

אם התובנה שאמרתי עכשיו היא נכונה, שהממשלה הזאת פשוט לא מסוגלת למגר את הטרור, לא כי יש כאן איזה כשל טכני, לא כי איזה מישהו לא מספיק מקצועי, כי איזה שר ביטחון לא חושב על רעיון טוב. אלא כי הבסיס, השורש, כל הקונספציה, כל התפיסה שבתוכה מתנהלת הממשלה הזאת היא כזאת שרק מעודדת את הטרור ורק מלבה אותו, אז אני באמת לא בטוח שיש לנו את הזכות להמשיך ולהישאר כאן בממשלה, למרות שאנחנו עושים בה המון המון המון דברים טובים.

האם להישאר בממשלה? אני בדיוק נוקב על זה מאוד עם עצמי ואני אעורר את הדיוק הנוקב הזה גם אם סיעתי כבר מחר בישיבת הסיעה, אולי עוד קודם לכן בשיחות עם חברים. אני חושב שאסור לנו בשום פנים ואופן לקבל את העובדה שאנחנו בתוך הממשלה כמשהו כזה ברור, מובן מאליו. יש לי מעליה (הישיבה בממשלה) כרגע סימן שאלה מאוד מאוד גדול ואדום."

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. סמוטררריץ הסמרררטוט שלי

  ביום שתעופו מהממשלה לא תחזררררו יותר, ותתפררררקו לאלפי חתיכות כמה אני מייחל לזה!

  אני מרררראה לכם פנים שוחקות ונותן לכם עצות אחיתופל כאלו רררק במטרררה שתתפורררררו כברררר!

  זה מתסכל אותי שרררוב האנשים תופסים אותי מייד ואני מוקצה מחמת מיאוס אצלהם, אוי מררררן הדוררר של היום פקחים ומבינים עם איזה נוכל יש להם עסק, אוי מררררן מה עשו לך

  נוכלוף דרעקי הגוסס |
  הגב