בן צור: "סיעות קיצוניות יכנסו למשכן, זה מסוכן"

כך אמר יו"ר סיעת ש"ס, יואב בן צור, בתגובה ליוזמה להוריד את אחוז החסימה. "הצעה שאינה לוקחת בחשבון את טובת כלל אזרחי ישראל וצביונה של המדינה"

אחרי שיחה של יו"ר הקואליציה דוד ביטן עם ראש הממשלה נתניהו, החליטו השניים שלא לקדש מלחמה על היוזמה להוריד את אחוז החסימה, והחוק שעוד לא עלה על שולחן הכנסת, כבר נקבר קבורת חמור.

עוד לפני שהודיעו לש"ס על ההחלטה, יו"ר סיעת ש"ס, ח"כ יואב בן צור, הגיב בכנסת ליוזמה להורדת אחוז החסימה: "היוזמה ההזויה להוריד את אחוז החסימה, היא צעד מסוכן שעלול להכניס סיעות קיצוניות למשכן הכנסת המשרתות קבוצות קטנות ואינן לוקחות בחשבון את טובת כלל אזרחי ישראל וצביונה של המדינה".

בן צור אמר כי "לא די שמלאכת הרכבת הקואליציה מורכבת, אם חוק מסוג זה יעבור אנחנו עלולים לראות יותר ראשי ממשלות מתרפסים מול ראשי סיעות קיקיוניים עם 2 מנדטים ולציבור נמאס מזה ונפעל למניעתו. כולי תקווה שראש הממשלה, מר בנימין נתניהו יחזור בו מהיוזמה הזו וירכז מאמצים לטובת מענה ראוי למאבק הנכים ונושאים מדיניים חשובים שהוא מוביל".

עוד אמר, כי "סיעת ש"ס בהנהגת שר הפנים הרב אריה דרעי ובזכות העשייה החברתית הענפה הכוללת את הורדת מחירי המים, ניתוב תקציבים מרשויות חזקות לחלשות, הסיוע לשכבות החלשות, הטיפול המסור בפניות הציבור, הפעילות בשטח, השקעת הכספים הקואליציוניים בעשייה חברתית – בע"ה תגדיל את כוחה ותוביל הישג מרשים. הציבור הישראלי בזמן אמת יודע מי פועל למענו".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.