סיעת מאוחדים יוצאת בקמפיין חוצות: "רק אנחנו לא נמכור את השבת"

סיעת 'מאוחדים' יוצאת בימים אלו עם הסלוגן: "רק אנחנו לא נמכור את השבת!". אריה קינג: "לצערנו פוליטיקאים חרדים ודתיים העדיפו בקדנציה האחרונה את האינטרס הפוליטי האישי על חשבון קדושת השבת"

 

סיעת 'מאוחדים' למועצת העיר ירושלים יוצאת בימים אלו עם מודעות פרסום ושלטי חוצות תחת הסלוגן: "רק אנחנו לא נמכור את השבת!".

יו"ר הסיעה אריה קינג מדגיש כי "לא בכדי פתחנו את קמפיין הבחירות עם מודעת פרסום השמה את קדושת השבת וירושלים בראש מעיינינו ושמדגישה כי רק סיעת מאוחדים – לא הסיעות החרדיות ובוודאי שלא מפלגת הבית היהודי דאגו בקדנציה החולפת לקדושת השבת ושמירתה". עוד מוסיף קינג כי "נמשיך לפעול לשמירת השבת הציבורית ולאחדות ירושלים ברגישות ובנחישות כפי שפעלנו עד היום, שכן אנו רואים במדינה חלק מהליך הגאולה הרוחני, ולכן השבת חייבת להישמר בפרהסיה. עם זה, לצערנו הרב חברי מועצה חרדים ודתיים רמסו פעם אחר פעם את קדושת השבת כשהעדיפו על פניה את האינטרסים הפוליטיים האישיים".

קינג נותן מספר דוגמאות מהקדנציה האחרונה ומדגיש כי "כולם זוכרים היטב את התנהלותו הבזויה של חבר מועצת ש"ס בעירייה, מיכאל מלכיאלי, שבזכותו 'האדיבה' אושרה תוכנית הפיתוח למתחם התחנה שכוללת חילולי שבת. זאת בשל העובדה שבחר במפגין לברוח מאולם הוועדה המקומית כעשר דקות לפני ההצבעה על אישור התוכנית שאפשרה את חילולי השבת במתחם. בניגוד גמור להתנהלותו, בבוקר ההצבעה התייעצתי בנושא עם הגאון, ראש מועצת חכמי התורה של ש"ס, החכם שלום כהן, שקרא להצביע כנגד התוכנית ולמרות הפצרתו מלכיאלי ברח מהאולם ומכר את השבת לשמחתו הרבה של ראש העיר ברקת. בעקבות אישור מתחם התחנה במתכונתה, הקמנו את פורום השבת שכלל 16 חברי מועצה שיגנו על קדושתה. למרות זאת, יו"ר הבית היהודי חגית משה לא רק שלא הצטרפה לפורום, אלא אף שיתפה פעולה עם ראש העיר, ניר ברקת, בהצבעות ומימון דברים שכלולים בהם חילולי שבת".

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.