סיפורי המעשיות של הרב ברלנד בכלא (וידאו)

מדהים: עו"ד אפרים דמרי בסיפורים על טבעיים במפגשיו עם הרב אליעזר ברלנד, "אני דוחף והדלת נפתחת, דלת שוקלת אולי טונה, נפתחת. הגיע הסוהר אומר לי איך נכנסת?"{עורך הדין חשף}

מדהים: עו"ד אפרים דמרי בסיפורים על טבעיים במפגשיו עם הרב המורשע במעשים מגונים, אליעזר ברלנד, "אני דוחף והדלת נפתחת, דלת שוקלת אולי טונה, נפתחת. הגיע הסוהר אומר לי איך נכנסת?"


עורך הדין אפרים דמרי, פרקליטו של הרב אליעזר ברלנד שליט"א, השתתף במוצאי שבת בהילולת רבי נתן מברסלב שנערכה על ידי קהילת 'שובו בנים' באולמי תמיר בירושלים – שם הוא סיפר על רשמיו ממפגשיו עם מורינו הרב ברלנד שליט"א, בהם התוודע, לדבריו, ליכולותיו העל טבעיות.

 

יש לציין שעו"ד דמרי הגיע בתחילה רק כעורך דינו של הרב, אשר אמור לייצגו בהמשך הדרך, אך, כמו שהוא מספר, שם התגלו לפניו דברים שכלפיהם הוא לא יכל להמשיך ולהישאר אדיש.

"כשנכנסתי אמרו לי שיש לי 10 דקות לספר כמה סיפורים אישיים שהיו לי עם הרב שליט"א, אבל, האמת, שגם עשרה חודשים לא יספיקו לי. נשב כאן כל הלילה ולא נספיק, אז איך אספיק ב- 10 דקות? אלו ניסים שאני רואה בכל יום, זה משהו על טבעי ועל אנושי. את דברי התורה שאומר במהלך דברי שמעתי מהרב שליט"א והוא ביקש אותי לומר אותם פה."

 

"אני יכול לקרוא לרב שליט"א – המקובל האלוקי, מכיוון שאני רואה ממנו ניסים גדולים בכל יום ובכל שעה. הקב"ה זיכה אותי לשרת את הרב שליט"א ולשהות במחיצתו מידי יום. וזיכה אותי ללמוד ממנו תורה, אי אפשר להכיל את העומק ואת הידע של הרב שליט"א. לדוגמה, הוא לומד איתי פרק בנביא ואותו פסקה שאמר בע"פ נפתחת ישר ובדיוק. הוא מסביר לי על הלכה מסוימת וישר הספר נפתח לו באותו מקום. שוב, הוא אומר לי דבר תורה, ומבקש להראות לי את המקור בספר ליקוטי מוהר"ן, הוא פותח את הספר בבת אחת. מושיט אצבע מדויקת אל הציטוט המדויק מבלי לדפדף ומבלי לחפש. זה משהו לא אנושי."

 

" אני לא ממציא ולא מגזים, כל השיחות עם הרב שליט"א הם במקום שמאזינים ומצלמים אותנו. הרב אמר על פרשתנו ויגש: "והנה המלכים נועדו יחדיו", הכח של האחים היה באחדותם, לכן כוחנו הוא באחדותנו. הרב הסביר שיוסף ויהודה באו בשליחות של יעקב אבינו להכין אותנו לביאת משיח צדקנו, שיעקב אומר ליוסף, "לך ואשלחך"."

 

"אספר לכם סיפורים שאתם לא תאמינו, השב"ס הקים ועדות חקירה לבדוק איך דלת נפתחת בלי ללחוץ על הכפתור, זה קרה לי, זה אמיתי", אמר עורך הדין.

 

עורך הדין דמרי המשיך וסיפר:"אני עומד בחוץ בחדר של עורכי הדין, ואני מחכה שסוהר יפתח לי את הדלת, דלת ברזל. הכל במעגל סגור, אי אפשר לפתוח דלת כאשר דלת אחת כבר פתוחה. אמרתי לרב, הסוהר לא פה, הלך כנראה והדלת סגורה, אמר לי הרב שליט"א: 'תדחוף', ולא נפתח, אמר לי הרב 'תדחוף', אני דוחף והדלת נפתחת, דלת שוקלת אולי טונה, נפתחת. הגיע הסוהר אומר לי איך נכנסת?"

"אמרתי לו דחפתי את הדלת. הוא מסתכל במצלמות, קורא לקצין שלו, לא מבינים. אמרתי לרב, הם מבולבלים. אמר לי: 'לא נורא שיתבלבלו'"…

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. חחחח. תספרו סיפורי מעשיות אתם יודעים למי.

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב