סיקור מפויס ב'המודיע' להחלטת בג"צ

רמז לבאות? בביטאון 'אגודת ישראל' סיקרו את החלטת בג"צ בעניינו של ליצמן תוך ציון העובדה כי בעבר כיהן ח"כ אגודאי כשר

בבוקר שאחרי פסיקתו הדרמטית של בג"צ בעניינו של ליצמן גוברים הסימנים כי מועצג"ת של אגו"י תורה לו לנהוג ע"פ הפסיקה ולהתמנות לשר.

בכתבה שפורסמה בעיתון 'המודיע' – ביטאונה הרשמי של 'אגודת ישראל' – על פסק הדין של בג"ץ לא נשללה האפשרות כי ליצמן אכן יתמנה לשר.

בכתבה נאמר כי שופטי בג"ץ ציינו כי אין מניעה לכך שליצמן יהיה שר הבריאות, מה שמעלה את השמועות לפיהן ליצמן אכן יקבל את אישורו של כ"ק האדמו"ר מגור לכהן בתפקיד כשר.

בכתבה אף צויין כי אין זה תקדים לח"כ חרדי לכהן כשר וכי הרב יצחק מאיר לווין היה שר הסעד בממשלה, בכך שוב רומזים ב'המודיע' כי מינויו של ליצמן לשר יעבור בצורה פשוטה.

בהמשך הוזכרו דבריו של השופט אליקים רובינשטיין לגבי סגן השר ליצמן, "נפתח ונאמר כי כל מה שייאמר כאן אינו בא לפסול חלילה את סגן השר ליצמן לכשעצמו או להטיל בו דופי וכבר איתמחי גברא בתפקידו במשרד הבריאות".

בתמונה: הכתבה שפורסמה היום ב'המודיע'
photo_2015-08-24_09-31-17

לאחר מכן הובאו דבריו של השופט רובינשטיין שאמר כי נשגב מבינתו מדוע ליצמן לא הצטרף לממשלה בתור שר בתפקיד מלא ובא לציון גואל, לפי רובינשטיין הדבר אף יקל על מפלגת יהדות התורה ויתן לה ייצוג הולם יותר בממשלה.

תגובתו של סגן השר ליצמן לעיתון הביתי לא היתה שונה מזו שקיבלו כל כלי התקשורת, בהודעתו של ליצמן נאמר: "קיבלנו את פסיקת בג"צ ונלמד את משמעותה, הנושא יובא לדיון בפני חברי מועצת גדולי התורה שיתנו הכרעתם וכך ננהג".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.