סיקריקים- אל מחוץ לחוק / ארל'ה יקטר

לארל'ה יקטר, נמאס והוא יודע כי "הגיע הזמן, להוציא את אותם פושעים מחוץ לחוק, להכריז על אותם רוצחים כארגון טרור- והלא הם עושים את אותו טרור כמו ארגון החמאס לפני 30 שנה".

לאחר מעשה תקיפת החייל בבית שמש, נזעקו היושבים בשלטון, ובצדק, לגנות את התוקפים וקראו להענישם במלוא החומרה. ח"כ יעקב ליצמן ב'קול ברמה' תוקף את הסיקריקים: "אין אדם שפוי שלא מגנה את תקיפת חייל צה"ל אמש, בבית שמש. זה מעשה חמור, פשע ציבורי ועוול נורא שנועד להשמיץ ציבור שלם. על המשטרה לטפל בפורעים בחומרה".

גם יו"ר ש"ס-ח"כ דרעי, מחה על כך: "יש גבול! תקיפת החייל ע"י קיצונים יהודים במהלך תפילה בביהכנ"ס, היא מעשה טרור. צריך לטפל בהם בדיוק כמו שמטפלים בטרוריסטים. היד שהורמה על חייל תיגדע".
.
ח"כ גפני, אמר על החייל שהותקף בבית שמש: "מדובר במעשה חמור מאין כמותו גם לגופו של עניין וגם בהיבט של חילול השם. מעמידים את הציבור החרדי כולו בסכנה וגורמים לנזק בל יתואר".

ח”כ אלי ישי, שוחח בטלפון עם חייל המילואים שהותקף אתמול בבי”ש ואמר לו כי יש להוקיע אנשים כאלו מהחברה הישראלית.

ממש התגייסות של ממש מכל רחבי הקשת החרדית- פוליטית.

אז, ראשית תודה לכם חברי הכנסת, שאתם מגנים את אותם פושעים ורוצחים בקול רעש גדול. אבל שנים רבות שאותם רוצחים, רודפים רבנים עסקנים ואישי ציבור וע״י זה משמיצים את כל היהדות החרדית.

למה כשאותם פושעים צועקים על שוטרים, מכנים אותם בביטויים קשים, זורקים אבנים ובלוקים על שוטרים- שותקים?

למה כשאותם רוצחים זרקו פצצות סירחון בבית מרן פוסק הדור הרב אלישיב זצ״ל- שתקו?

למה כשאותם פושעים זרקו פשקוילים נגד גדולי ישראל, שלא חושבים כמוהם- שתקו?

למה שאותם פושעים, שפכו דלק על ארון חשמל בדירה של פקח באגודה למניעת חילול קברי ישראל, והוציאו עלוני ארס והסתה- שתקו?

למה שאותם פושעים פגעו פיזית בראב״ד העדה החרדית ר' משה שטרנבוך שליט״א- שתקו?

שאותם קבוצת פושעים שרפו חנות בזמן שבעל החנות היה בפנים. שתקו? ויתרה מכך, כאשר השתחרר האדם שהצית, הרימה אותה חבורה את חברם על כתפיהם ברחוב מאה רשעים, ושרו עד לביתו של גאב״ד העדה החרדית, וכולם שתקו?

כאשר השבוע פגעו אותם אנשים בדיוק, במרפאת השבת של אירגון החסד 'עזרת אחים', אותה מרפאה שבה מקבלים ילדיהם טיפול חינם בשבתות וחגים- הם שתקו?

ר' יענקל ליצמן היקר. המוסר מזמנו שעות על שעות לעזור לבניו של בורא עולם, ור' משה גפני העושה ימים ולילות למען עם ישראל, שהותקף אישית כמה פעמים בשטיבלך מאה שערים מאותם אנשים, ר' אריה דרעי היקר שעשה ועושה למען שמו לחזרת בניו של בורא עולם לצור מחצבתם, ור' אלי ישי היקר שסבל מאותם פושעים שנים רבות בפשקווילים והפגנות מתחת לביתו, וכל שאר העסקנים שעוסקים בצורכי ישראל באמונה:

הגיע הזמן.

הגיע הזמן, להוציא את אותם פושעים מחוץ לחוק, להכריז על אותם רוצחים כאירגון טרור, והלא הם עושים את אותו טרור כמו אירגון החמאס לפני 30 שנה- אבנים. מכות. דקירות. הצתות.

אם לא נעצור אותם היום, מחר, אולי, יהיה מאוחר.

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. לכו לשמולנים ימשוגעים זורקים טילים ואתם רבים עם הקנאים חולי נפש

  ש |
  הגב
 2. מר יקטר איפה אתה גר?נטורי חרתא רוצים לשלוח לך מזכרת מערפאת.פלוס פרחים.תודה לך על האזכור.בזכות יקטר יודע כל
  העולם שאנחנו קיימים.

  חיימסון |
  הגב