סכנה בגילה: עשרות כלבים אימתניים מסתובבים חופשי

עשרות כלבים אימתניים מגיעים מידי יום מהכפרים הסמוכים לקו התפר ומסתובבים בשכונת 'גילה'. המטרד שחוזר על עצמו מידי יום

סכנה בשכונת 'גילה' בירושלים- עשרות כלבים אימתניים מגיעים מידי יום מהכפרים הסמוכים לקו התפר ומסתובבים בשכונת 'גילה'. המטרד שחוזר על עצמו מידי יום, הוא כתוצאה מכלבים שמגיעים אליה מדרום וממזרח אזורים שאינם בפיקוח הרשויות ואין אף גורם שבמבצע בהם פעולות לטיפול בבעיות הכלבים המשוטטים.

בעקבות כך, פנה חבר מועצת העיר וחבר הוועדה המקומית לתכנון ובנייה  מיכאל מלכיאלי לווטרינר העירוני ד"ר אסף בריל בדרישה למגר את התופעה המסוכנת:" בלשכתי התקבלו באחרונה תלונות רבות מתושבים בשכונת גילה על כלבים המשוטטים ללא בעלים ברחבי השכונה. תושבי השכונה אשר מרבים להשתמש בימים אלו – ימי החופש הגדול – במרחב הציבורי ובגינות המשחקים, מדווחים כי חלק מהכלבים תוקפניים ביותר, ואף היו מקרים בהם תקפו הכלבים תושבים וילדים בשכונה אשר נחלצו ממלתעותיהם אך בנס. אשר על כן אבקש את טיפולך המהיר במיגור התופעה".

חבר מועצת העיר ירושלים וחבר הוועדה המקומית לתכנון ובנייה מיכאל מלכיאלי ציין בפני עסקני השכונה והנהלת המינהל הקהילתי 'גילה'  כי הנושא כאוב וימשיך לפעול בכל יכולתו לעצירת התופעה על מנת להביא לביטחונם ושלוותם של התושבים- לפני שחס ושלום יתרחש אסון של ממש על ידי אחד הכלבים האימתניים.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.