סלומיאנסקי: "בלי להתייחס לפיטורי המנכ"ל, "טבע", הפנימה את גודל המשבר"- צפו בחשיפת עמליה דואק

ח"כ סלומינסקי (הבית היהודי) " חברת "טבע", הפנימה את גודל המשבר והיא הולכת לקראת תהליכי התייעלות רציניים."

בתגובה לעזיבתו של מנכ"ל "טבע" ג'רמי לוין, אומר יו"ר ועדת הכספים, ח"כ ניסן סלומינסקי (הבית היהודי) כי : " מבלי להתייחס למניעים הספציפיים של ג׳רמי ,המהלך מצביע על כך שחברת "טבע", הפנימה את גודל המשבר, והיא הולכת לקראת תהליכי התייעלות רציניים."

סלומינסקי שיבח את טבע והוסיף כי: "טבע" היא ידועה כחברה מצוינת, ואף מהווה מקור גאווה למדינת ישראל ומספקת מקומות תעסוקה למשפחות רבות. אני משבח על תחילתו של תהליך השינוי – הצעד של גרמי מצביע על כך שב"טבע" החליטו להתייחס ברצינות מלאה לצורך בשינוי אמיתי. אם אכן החברה תמשיך לקדם את תהליכי הייעול, לא יהיה שום צורך בפיטורי עובדים".

ד"ר פיליפ פרוסט, יו"ר דירקטוריון טבע, הודה ללוין על כל פועלו למען החברה: "בשם כל הדירקטוריון, אני רוצה להודות לד"ר ג'רמי לוין על תרומתו המשמעותית לטבע במהלך השנתיים האחרונות. הדירקטוריון וצוות ההנהלה מחויבים לחלוטין ליישום האסטרטגיה של טבע, הכוללת פיתוח תרופות חדשות, ביצוע רכישות אסטרטגיות, הקמת מיזמים משותפים וההאצה המתוכננת של תכנית הפחתת העלויות של החברה".

לוין אמר לאחר שהתפטר: "מאז שהצטרפתי לטבע, ביצענו התקדמות אדירה בהתוויית מסלול חדש עבור החברה. אני מאחל לחברה ולעובדיה, אותם אני מעריך עמוקות, הצלחה מלאה. אני נושא עיניי להגשים הזדמנויות חדשות אשר בהן אוכל להמשיך ולרתום את ניסיוני ולתרום להתפתחותה של תעשיית הפרמצבטיקה העולמית". ואמר עוד: "יש לי את מירב הביטחון ביכולתה של הנהלת טבע ועובדיה להגשים את יעדינו ולהוציא אל הפועל את האסטרטגיה אשר התווינו עבור החברה," אמר אייל דשא, שמכהן בטבע למעלה מ- 12 שנה, כולל בחמש השנים האחרונות כמנהל הכספים הראשי של החברה. "עמיתיי להנהלת טבע ואני נמשיך להוביל את החברה לביצועים ותוצאות, תוך שיתוף פעולה מלא מצד דירקטוריון החברה, למען המטופלים שלנו, בעלי המניות, הלקוחות והעובדים."

צפו בחשיפת ערוץ 2 – באדיבות רשת

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.