סלומינסקי משיב אש בראיון ל'קוקר': איזה כסף לקחתי לישיבות? (וידאו)

יו"ר ועדת הכספים מטעם הבית היהודי ניסן סלומינסקי משיב אש להאשמות של גפני: "הוא אומר את זה כמנטרה על כל דבר. ותוהה: "איזה כסף לקחתי? גם הם רוצים את החוק הזה אין מישהו שנלחם יותר ממני למענם", הוא מבהיר – צפו בראיון

לאחר שהצליחו לטרפד את אישור חוק המע"מ 0% לרוכשי דירה ראשונה של שר האוצר, יאיר לפיד, מבטיחים חברי הכנסת החרדים כי גם במושב הבא של הכנסת יעשו את מירב המאמצים שהחוק לא יאושר.

  בראיון לקוקר: סלומינסקי משיב אש לדברים של גפני:  "הוא אומר את זה כמנטרה על כל דבר", אומר יו"ר ועדת הכספים ותוהה: "איזה כסף לקחתי? גם הם רוצים את החוק הזה אין מישהו שנלחם יותר ממני – ולהעביר את החוק שהחרדים יכנסו בפנים", הוא מבהיר.
 מה אני יכול לעשות?, שר האוצר לא הסכים ולא הגיע איתם להסדר, כך שלהגיד שאני לקחתי את הכסף, זה בדיוק הפוך! אני היחיד שנלחם עד הרגע האחרון ועוד ילחם,לא מעניין אותי מה שהם יגידו. הם נלחמו ובסה"כ נגרם נזק גדול גם לציבור שלהם. רוב הדירות של הציבור החרדי קונים זה פחות מ- 950 אלף והיו יכולים לקבל את זה במעמ 0 ולהרויח הרבה כסף ועכשיו זה נפל". הוא אומר.
צפו בראיון 

[alooma ref="72aab053bab876d150c1744ebb6d7712.mp4" src="1" autoplay="0" pid="0"]

"האפליה עצמה מרגיזה ולכן אותה רציתי לנטרל", הוא מודה.  אולם החוק עצמו מסייע גם למגזר החרדי. ולכן אני חושב שהחרדים רוצים אותו . אבל זה התגלגל כמו שהתגלגל .

שאלנו. מה הביא את גפני להכריז שהבית היהודי יותר גרועים  מיש עתיד?

"אתה יודע", הוא מגיב באירוניה:  "נאמנים פצעי אוהב", כשאני יו"ר ועדה אז אומרים את זה עלי, זה לא מכובד לאיש בן תורה, לא מכובד, למי שמייצג מפלגה דתית. בעזרת השם החוק יעבור". הוא מבטיח. 

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. בראיונות לתקשורת הבית היהודי תמיד אוהבי חרדים יותר מהחרדים עצמם, כשזה מגיע לתכלס אין אויבים גרועים מהם, ובנוגע לישיבות (מבלי להתמצא הרבה) כולם יודעים שחלק מההסכם הקואליציוני היה ביטול תקציב בני ישיבות חו"ל ולאחר הזעקה הוא חזר עם "קריטריונים שיווניים" רק לישיבות דליו"ת. וזה רק דוגמא בסיסית אחת הידועה לי.

  מיקי |
  הגב
 2. הבן אדם מנותק מהמציאות פחד, רוב הציבור החרדי קונה דירה בפחות מ950 אלף…
  רק תגיד לי איפה…

  יהודי |
  הגב
 3. גפני אתה גדול , אבל אתר קוקר פישל פה ובגדול תורידו את התמונה עם יהיר לפיד

  משה |
  הגב