"סלפיל": מצטלמים סלפי עם הפילים בגן החיות התנ"כי

חוגגים עם הפילים בגן החיות: אימון פילים מודרך מול הקהל, האכלה משותפת של הפילים והגרלה לצילום "סלפי" יחד עם הפיל

פילים נחשבים לבעלי חיים חברותיים ומאוד אינטליגנטיים, והפילים בגן החיות התנ"כי הם היהלום שבכתר. "תמר" "סוזן" "מיכאלה" ו"טדי" מאוד אוהבים בני אדם, במיוחד כאלה שמאכילים אותם בגזרים או תפוחים.

בימי שישי, בחודשים נובמבר עד מרץ, יקיימו בגן החיות הגרלה מיוחדת שבה הזוכים יוכלו להיכנס אל בית הפילים, להאכיל אותם מקרוב, וכמובן לצלם למזכרת "סלפי" יחד עם הפיל.

מחיר ההשתתפות בהגרלה הוא שקל אחד בלבד, כאשר כל ההכנסות יועברו למקלט הפילים בלאמפאנג, תאילנד. הכספים יועברו דרך שגריר תאילנד שיגיע להשתתף בטקס מיוחד במקום שיתקיים בסופה של הפעילות.

מלבד ההגרלה, יאפשרו בגן החיות לכל הקהל להאכיל את הפילים בגזרים ובתפוחים, ולצפות באימון הפילים המתקיים במקום. במהלך הפעילות תתקיים גם הדרכה על העבודה עם הפילים בגן החיות, שהיא היחידה בארץ שעובדת בשיטת "המגע הקרוב", המספקת לפילים איכות חיים גבוהה וטיפולים רפואיים ללא צורך בהרדמה.

כאשר צופים באימון הפילים מגלים כמה אמיתות לא ידועות בדרך כלל: איך מטפלים בבעל חיים ששוקל 5 טון? איך מיילדים תינוק-פיל ששוקל 100 ק"ג? איך מטפלים בפילים המהווים את פרויקט הדגל של גן החיות – ממניקור ופדיקור לרגלי הפילים ועד לקשר האישי בין הפיל למאמן האישי שלו…

בנוסף, בכל אחד מימות השבוע ניתן לצפות בהאכלה של מגוון בעלי החיים השונים הנמצאים בפארק, כאשר לו"ז מפורט ניתן לראות באתר האינטרנט. ובימי שישי יתקיימו גם האכלות מודרכות, בהן ניתן לצפות וללמוד על הרגלי התזונה של החיות.

במקום נמצאת גם פינת ליטוף עם בעלי חיים ידידותיים, ועמדת מידע הנקראת "חלון לים התיכון" ובה ניתן לצפות ולשמוע הסברים על מגוון חיות הים. זאת, כהכנה לאקווריום ענק שהולך ונבנה בשטח ההרחבה של גן החיות.

שעות פתיחת הגן בחורף
ימים א'-ה' 9:00 – 17:00
יום ו' וערבי חג – 9:00 – 16:30
הכניסה לגן החיות עד כשעה לפני סגירת הגן.

מחירי כניסה
לילד (מגיל 3-18) – 42 ש"ח
למבוגר (מעל גיל 18) – 55 ש"ח

פיל, גן חיות התנכי. צילום יחצ

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.