סמוטריץ' מגיב ל'קוקר' על תקרית האקדח

בעוד חברי הכנסת החרדים שותקים, חבר הכנסת מהבית היהודי תוקף את השוטר ששלף אקדח בהפגנת הפלג הירושלמי. {"הסרטון הזה אמור להדיר שינה"}

בעוד הח"כים החרדים שותקים על סרטון האקדח בו נראה שוטר שולף אקדח לעבר מפגין חרדי, חבר הכנסת בצלאל סמוטריץ' מגנה בחריפות את התנהגות השוטר. בתגובה לכתבנו ארי קלמן מגיב סמוטריץ': " הסרטון הזה אמור להדיר שינה מעיניי כל מי שהדמוקרטיה ושלטון החוק חשובים לו. הקלות הבלתי נסבלת שבה שוטר שולף נשק חי אל מול אזרח מסוכנת ומהווה מדרון חלק שאחריתו מי ישורנו".

עוד מגיב סמוטריץ ' "קשה לראות תרחיש דומה אל מול ציבור אחר כדוגמת הפגנות סטודנטים או פועלים. אני קורא לשר לבטחון הפנים ולמפכ"ל המשטרה לתחקר את האירוע ולוודא כי הלקחים יופקו וכי אירועים כגון זה לא יישנו.

אמש פורסם תיעוד נוסף בו נראה שוטר מכוון אקדח לעבר מפגין חרדי בעודו שוכב על הכביש. "הם התפרעו בלי רסן, תוך איום בנשק חם על מפגינים שעמדו על המדרכה", אמר הצלם. המשטרה: הסרטון מציג תמונה חלקית, השוטרים הותקפו.

האירוע התרחש במהלך הפגנת הצעירים נגד מעצרו של הבחור העריק מאילת, לטענת אחד המפגינים שהיו במקום, במהלך העימות שלף אחד מאנשי מג"ב במקום אקדח, דרך אותו וכיוון לעבר המפגינים. תיעוד האירוע פורסם לראשונה בחדשות 2.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.