סמוטריץ': "רון קובי הוא ראש עיר אנטישמי"

יו"ר האיחוד הלאומי בצלאל סמוטריץ' במתקפה על ראש עיריית טבריה, רון קוב: "במדינת ישראל יש אשכרה ראש עיר אנטישמי שממשיך בתפקידו ומקבל משכורת מהמדינה"

יו"ר האיחוד הלאומי חבר הכנסת בצלאל סמוטריץ' תקף הבוקר בחריפות את ראש עיריית טבריה רון קובי בשל מלחמתו בציבור החרדי, ואף כינה אותו "אנטישמי".

"לא יאמן. עזבו שאיך שזה נראה האיש זקוק לאשפוז בכפיה, במדינת ישראל יש אשכרה ראש עיר אנטישמי שממשיך בתפקידו ומקבל משכורת מהמדינה. והיועמ"ש? אה, הוא עסוק בלפסול את מיכאל בן ארי", צייץ.

הרקע למתקפה הוא סרטון שהופץ ברשתות החברתיות בו נראה קובי תוקף את הציבור החרדי, שלא יגור בטבריה: "התחלנו מלחמה. זאת מלחמה על העיר הזאת, זאת מלחמה על צורת החיים שלנו, זאת מלחמה נגד הכפייה הדתית במדינת ישראל", נראה קובי אומר.

"ייבשו את העיר הזאת בצורה מגמתית, בצורה מכוונת", טען קובי נגד החרדים בטבריה. "יש להם משתפי פעולה, יש להם אנשים שיושבים אתם ועושים אתם עסקים והם בתוכנו. כל מתווכי הנדל"ן שמוכרים להם פה אדמות ודירות. תתביישו לכם. קבלני הסעות שמסיעים אותם בלימוזינות על חשבוננו. אם הציבור בטבריה לא יתעורר אתם בעוד שנה לא תוכלו להיות כאן".

הסרטון של קובי:

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.