סמסונג חושפת: הגלקסי S5

הערב (שני), תחשוף חברת סמסונג העולמית את מכשיר הדגל הבא שלה גלקסי S5. החשיפה תתרחש באירוע שתערוך לקראת פתיחת כנס המובייל השנתי בברצלונה.

המכשיר החדש שעומד לרשת את מקומו של הגלקסי S4 מסקרן את השוק וגורם לציפייה בשל העובדה, כי הוא מתחרה באייפון על התואר: מלך האייפונים. הערב, תהיה ההשקה הרשמית ושם ייחשפו כל הפרטים המעניינים. אך עד אז, וכדי לספק את סקרנות הלקוחות שחררה חברת סמסונג סרטון קצר ובו היא רומזת על התכונות המיוחדות של המכשיר שעומד לכבוש את השוק.

את מכשיר הS4 יפעיל מעבד חדש ומהיר בטכנולוגיית 64-ביט, תהיה לו מצלמה אחורית חדשה בעלת יכולות מתקדמות, מצלמה קדמית משופרת לצילומים עצמיים (סלפי), גוף עמיד בפני מים ואבק,עט סטיילוס ליישומי עבודה ויישום ייעודי לכושר.

את מה שלא הובן מהסרטון הקצרצר אך הודלף מפי השמועה כי יימנה על התכונות המופלאות של המכשיר, נראה בדמות כפתור בית דומה לשל אייפון 5s מבית אפל, שמחליף את הכפתור הוותיק במשטח מגע שקוף-חלקית ומאחורי המשטח יהיה סורק טביעות אצבע מתקדם.

יש הטוענים כי סמסונג התקדמה עוד יותר מאפל ואף הוסיפה ושילבה במערכת ההפעלה של המכשיר תוכנה נוספת שמאפשרת לזכור סוגי אצבעות שונות, למטרת הפעלת פרופילים של משתמשים שונים או פרופיל פרטי ופרופיל עבודה על גבי אותו מכשיר. אחרים טוענים כי המכשיר יתגאה ב- מסך 5.2 אינצ' באיכות 2K – מה שמגדיר אותו כ- פי 2 מאיכות ה-Full HD של הדור הנוכחי. תכונה נוספת היא "מגע צף" – אפשרות לביצוע פעולות במחוות באוויר, מילימטרים ספורים מעל מסך המכשיר.

סמסונג מנפצת במכשיר זה מיתוס נוסף, של שימוש בפלסטיק זול לייצור מכשירי הגלאקסי שלה.ה-גלקסי S5 יתהדר בגוף מתכת או חומר אחר אך מה שברור לא ייוצר מפלסטיק פשוט אלא מחומר עמיד, ססגוני, מרשים ומכובד יותר מכל מכשירי הגלקסי שהושקו עד היום. יש הסוברים, כי ייתכן שהחברה תייצר גרסאות שונות של המכשיר, כאשר המכשירים בעלי החומרים המשופרים יעלה יותר, אך גרסת הפלסטיק תהיה פשוטה יותר ותעלה פחות.

במה עוד תפתיע חברת סמסונג? את זה נדע הערב כאשר חברת סמסונג תציג את מכשיר הדגל הבא שלה.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.