סמסונג חשפה את הגלקסי S7(וידאו)

סמסונג חשפה את מכשירי הדגל הבאים שלה: גלקסי S7 עם מסך 5.1 אינץ' וגלקסי S7 Edge עם מסך 5.7 אינץ'. החברה השיקה את המכשירים החדשים בהשקה עולמית לקראת פתיחת תערוכת הסלולר מחר בברצלונה. {הקרב על הסלולר}

סמסונג חשפה את מכשירי הדגל הבאים שלה: גלקסי S7 עם מסך 5.1 אינץ' וגלקסי S7 Edge עם מסך 5.7 אינץ'. החברה השיקה את המכשירים החדשים בהשקה עולמית לקראת פתיחת תערוכת הסלולר מחר בברצלונה.

גודל המסך של המכשיר החדש יעמוד על 5.1 אינץ', ובמקביל יושק מכשיר נוסף – Galaxy S7 Edge, עם מסך בגודל 5.5 אינץ'. המכשירים יגיעו בנפח של 32 ו-64 ג'יגה, אך תהיה אפשרות להוסיף להם כרטיס זיכרון בנפח של עד 200 ג'יגה. המכשיר החדש יגיע בארבעה צבעים – זהב, לבן, שחור וכסוף.

https://www.youtube.com/watch?v=cyohHyQl-kc

מתחת למכסה סמסונג הציגה מנגנון קירור מכשיר מבוסס נוזל, לראשונה בעולם הסלולר. לטענתה, המעבד המרכזי שלה חזק ב-30% במונחי כוח מחשוב מהמעבד של הדגם הקודם. הסוללה של המכשיר היא 3000 מילימאפר-שנייה. בדומה למתחרה LG, גם מכשיר הדגל של סמסונג מצוייד ב- Always-on Display. המסך הדולק ניתן להתאמה אישית בערכות נושא שונות.

מערכת קירור פנימית המשולבת עם מעבד רב עוצמה, שומרת על המכשיר מפני התחממות שאיפיינה את הדור הקודם עם מעבדי קוואלקום. יש גם מצב מיוחד למשחקי מחשב, המשפר את הביצועים ומאט את התרוקנות הסוללה. למכשיר סורק טביעות אצבעות, ומערכת תשלומים מקוונת של סמסונג, הנעזרת בתקשורת של מנגנון קירבה וברקוד.

הרזולוציה של המצלמה האחורית תרד אומנם מ-16 ל-12 מגה פיקסל, אך היא תכלול טכנולוגיית דואל-פיקסל ופיתוחים נוספים שאמורים לאפשר ביצועים טובים יותר, בעיקר בסביבה עם אור נמוך. מחירו של הגלקסי S7 טרם פורסם, אך על פי הערכות שונות הוא צפוי להימכר בכ-780 דולר.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.