סנגור נאמן: 'יתד' יוצא להגנתה של שרה נתניהו

תמיכה ממקור לא צפוי: הפרשן הפוליטי של הביטאון הותיק פירסם הבוקר מאמר בו הוא מבקש להגן על רעיית רה"מ מפני הקמפיין התקשורתי נגדה

יתד נאמן או ישראל היום? על רקע סערת הבקבוקים, מפרסם הפרשן הפוליטי של ביטאון דגל התורה, אריה זיסמן, מאמר שבו הוא מבקש להציג את שרה נתניהו באור אחר מזה שהיא מוצגת בו בתקשורת.

"סדר היום הפוליטי נעצר השבוע מכל עיסוק אחר ועסק רק בעניין אחד: מיחזור הבקבוקים בבית ראש הממשלה והאם הכסף תמורת החזרת הבקבוקים הגיע לידי הגב׳ נתניהו. כמות המילים שנכתבה סביב הנושא הזה, שווה לכמות המילים על המתיחות בצפון ועל המשבר החריף עם הבית הלבן סביב נאומו הצפוי של ראש הממשלה בקונגרס האמריקאי", פותח זיסמן את המאמר.

בשלב זה עובר זיסמן להציג גירסה אחרת לפרשה: "שורות אלו אינן באות להגן על ראש הממשלה ובני משפחתו. לנתניהו לא מגיעה הגנה כזו לנוכח התנהגותו בקדנציה האחרונה ולנוכח הגזירות הקשות על הציבור החרדי ובעיקר על העברת החוק המביש שיזכר לדראון עולם – הגיוס והסנקציות הפליליות. הדבר הביא לעצרת התפילה האדירה, שנכנסה להיסטוריה ותיזכר לשנים.
ובכל זאת אי אפשר לעמוד מהצד לנוכח גל ההכפשות וגל הצביעות הנודף מכל פרשת הבקבוקים, כמו גם בכל הקשור לשאר הפרשות, שלפתע פתאום מתפוצצות בזו אחר זו. הכל קמפיין מתוזמן היטב.

לנוכח כל הנכתב עד כה. הנה סיפור קטן, אותו שמעתי אך אתמול מפי איש שומר מצוות המתגורר בגבעת שמואל הסמוכה לבני ברק. האיש סיפר לי לפי תומו כי הוא נמנה על עמותה המגייסת תרומות לילדים חולי סי.פי. עמותה זו קבעה לה כלל: לא לגייס תרומות סתמיות מהציבור, אלא רק מכספים המגיעים דרך החזרת בקבוקים למיחזור", מגלה זיסמן ומוסיף: ״אתה צריך לראות כיצד כל בני המשפחה שלי, השכנים והחברים נסחבים עם בקבוקים ריקים לתחנות איסוף, מקבלים תמורה ומגיעים לתרום את הכסף הזה לעמותה״, סיפר האיש. וכאן הגיע הגילוי שלו: ״מי ששולחת לנו תרומות קבועות, היא אשת ראש הממשלה. היא עושה זאת בשקט ללא רעש וללא צלצולים״.

"נתניהו יכול היה לחשוף את הסיפור הזה בפומבי, כאשר כל התקשורת נותנת לו בימים אלו על הראש. אולם הוא לא עושה זאת מסיבותיו. אנחנו מצאנו לנכון לספר את הסיפור, ולהרגיש שוב: אין כאן שום תמיכה פוליטית בראש הממשלה. מדובר רק בעניין אנושי לספר את הסיפור וללמוד(ולא בפעם הראשונה) שלא כל מה שכתוב ונשמע בכלי התקשורת הכלליים, הוא אמת. לעיתים בדיוק ההפך", מסיים זיסמן את המאמר.

זיסמן

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.