סנדרס נאם בעד קלינטון והתקבל בבוז (וידאו)

ועידת המפלגה הדמוקרטית יצאה הלילה (שני) לדרכה בפילדלפיה – ברגל שמאל. ברני סנדרס שקרא לתמוך בקלינטון התקבל בקריאות בוז מצד תומכיו שהודיעו כי לא יצביעו לקלינטון. {מבוכה לדמוקרטים}

ועידת המפלגה הדמוקרטית יצאה הלילה (שני) לדרכה בפילדלפיה –  ברגל שמאל. ברני סנדרס שקרא לתמוך בקלינטון התקבל בקריאות בוז מצד תומכיו שהודיעו כי לא יצביעו לקלינטון.

על החגיגיות של פתיחת הוועידה, שאמורה להזניק את קלינטון במירוץ לבית הלבן, מעיבה פרשה חדשה וגם סקרים לא מחמיאים. רעייתו של הנשיא ברק אובמה אמרה בנאום מרגש כי היא "בוטחת רק בה להיות הנשיאה".

צפו בנאומים – באדיבות רשת

במהלך נאומו של ברני סנדרס, יריבה של קלינטון הוא אמר כי "הילרי חייבת להפוך לנשיאה הבאה".  אך תומכיו שרקו בוז והודיעו כי לא יתמכו בקלינטון,  סנדרס, אמר כי "זה אמנם לא סוד שהילרי קלינטון ואני חלוקים מאד בנושאים רבים, אך היא תהיה נשיאה מעולה. עבדתי לצידה בסנאט והכרתי אותה כאדם שפועל למען זכויות הילדים. אני גאה לעמוד כאן לצידה". עוד הוסיף סנדרס כי קלינטון "מבינה שכוחנו כאומה הוא בגיוון שלנו. אנחנו הופכים חזקים יותר כששחורים, לבנים, לטינים, אסייתים ואפרו-אמריקנים עומדים מאוחדים".

הוועידה מתכנסת בצל פרשת מיילים נוספת שמעיבה על החגיגה הגדולה של המפלגה הדמוקרטית.

על פי הסקר החדש של רשת CNN,  טראמפ גובר על קלינטון בבחירות הכלליות וזוכה ל-44 אחוזי תמיכה לעומת 39 אחוזים בלבד לקלינטון.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.