סניף "הביטוח הלאומי" פתח את שעריו בעיר אלעד – צפו בתמונות

 

לאחר פעילות ממושכת רבת שנים בהם פעל סגן ראש העיר ויו"ר "אגודת ישראל" מול הנהלת הביטוח הלאומי להביא לפתיחת סניף בעיר, ובהמשך מול בעיות תכנוניות למבנה המושכר, התבשרו תושבי העיר בשבוע האחרון על פתיחת הסניף במרכז המסחרי "מרכז יוסף" בעיר אלעד.

זה מספר שנים שמתקבלים בלשכת הרב כץ פניות רבות של תושבים ע"מ להרחיב את פעילותו של הביטו"ל בעיר. ובמיוחד לקראת מועדי הגשת הבקשות בארנונה בהם מתבקשים התושבים להגיש טפסים ואישורים שונים, דבר זה הינו דחוף ביותר כדי לתת מענה הולם לתושבי העיר הרבים הזקוקים לשירות זה.

עד כה היה מוצב בבנין העירייה מתקן אוטומטי להנפקת אישורים מסוימים שאינו תמיד פעיל, ואילו להגשת טפסים וקבלת כל האישורים וכן לשינוי פרטים זקוקים תושבי העיר להגיע לערים הסמוכות דבר המצריך בזבוז זמן יקר ומיותר.

הרב כץ שפעל רבות מול כל הגורמים המתאימים יחד עם העסקן הרב אריה איינהורן יו"ר הלשכה לפניות הציבור של דגל התורה באלעד, על מנת לאתר שטח מתאים בו ייפתח הסניף החדש של הביטוח הלאומי בעיר התבשר כבר לפני כארבע שנים ע"י הגב' אסתר דומיניסיני מנכלי"ת הביטוח הלאומי ולאחר הקפאת ההליכים לפני שנה נענה הרב כץ שוב ע"י מנכ"ל הביטוח הלאומי פרופ' שלמה מור יוסף כי המוסד הצליח לאתר מקום מתאים וחתם על הסכם שכירות להקמת הסניף.

בשנה האחרונה צויד הסניף, רוהט ואובזר ברמה גבוהה בבנין המרכז המסחרי מרכז יוסף, אך מבדיקת הרב כץ מדוע התעכבה פתיחת הסניף עולה כי חסרו עדיין אישורים מהעירייה, כשבעיריה הטילו את האשמה על בעלי המקום שלטענתם לא סידרו את כל האישורים הנצרכים לקראת האיכלוס, הדברים היו תקועים חודשים רבים במסדרונות העירייה ותושבי העיר ציפו לכך בכליון עיניים.

צפו בתמונות

הרב כץ בסיור עבודה במקום לפני כמה חודשים מכתב ממנכלית הביטוח לאומי להרב כץ (2) מכתב רם שי הנכס נפתח הביטוח הלאומי באלעד1 נפתח הביטוח הלאומי באלעד2 נפתח הביטוח הלאומי באלעד3

הרב כץ נכנס לעובי הקורה ולאחר ישיבות קדחתניות ופגישות מרתוניות שקיים מול גורמי העירייה יחד עם בעלי המרכז סודרו העניינים לקראת קבלת אישור איכלוס סופי ועם קבלת האישור פתח הסניף את שעריו לטובת התושבים שצפו לכך שנים רבות ובסיועו של עוזרו הר"ר חיים מאיר רוזנפלד הי"ו. מדובר אם כן בבשורה משמחת של ממש עבור תושבי העיר.

 נציגי היזם ובעל הנכס מוטי שומרון מבקשים להודות למחזיק תיק ההנדסה הרב חיים מאיר כץ  ולכל צוות מחלקת הנדסה על הירתמותם ומאמציהם הממושכים שנשאו פרי עד לפתיחת הסניף לרווחת העיר ותושביה.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. חשוב מאד ! חוק חדש מתאריך 10,11 בנות כיתות יא. יב בתיכון יכולות לקבל פטור מתשלום ביטוח לאומי. מלאו את טופס 670 "הצהרת עיסוק תלמיד על יסודי "הנמצא באתר הביטוח הלאומי ושילחו לביטוח לאומי .ותקבלו אישור על פטור עד גיל 19 או סוף כתה יב. מי שלא ידע יכול להגיש בקשה עם הצהרה שביתו למדה שנה שעברה בכיתה יב ושילם ביטוח .ויזוכה רטרואקטיבית. בברכה ניר קובי זכרון יעקב

    ניר |
    הגב