סניף חדש מבית "קופיקס בעיר" נפתח במאה שערים

עם פתיחת הסניף החדש במאה שערים בירושלים בכשרות המהודרת של העדה החרדית, אומרים ברשת "קופיקס בעיר":"סניפי הרשת הופכים להיות חלק בלתי נפרד ממרקם החיים המסחרי של לב הריכוזים החרדיים"

רשת "קופיקס בעיר" שהחלה את מהפכת המזון בריכוזים החרדיים, בכשרות המהודרת של בד"ץ העדה החרדית, ממשיכה להוביל את ההתפתחות המשמעותית בתחום ופתחה השבוע סניף חדש ברחוב מאה שערים 19 בשכונת מאה שערים בירושלים.

 

עם פתיחת הסניף החדש במאה שערים בירושלים בכשרות המהודרת של העדה החרדית, אומרים ברשת "קופיקס בעיר": "סניפי הרשת הופכים להיות חלק בלתי נפרד ממרקם החיים המסחרי של לב הריכוזים החרדיים. הציבור מצביע ברגליים לטובת חוויית השירות והאיכות המהודרת שלנו".

 

בנוסף, מציינים ברשת "קופיקס בעיר" כי תפריט החורף כבר ממתין לכם בכל סניפי הרשת. בימים הקרירים הללו תוכלו להתחמם עם אחד מהמרקים המהבילים והמזינים המוצעים בתפריט, או לשמור על תזונה בריאה עם סלט ירקות, סלט בורגול וסלטים נוספים. בימי חמישי ושישי, תוכלו ליהנות גם מחמין מיוחד ואותנטי.

 

מיותר לציין, כי כל המוצרים בתפריט נמכרים כמיטב מסורת "קופיקס" במחיר אחיד של 5 שקלים לכל מוצר, כאשר כל סניפי "קופיקס בעיר" הפועלים בריכוזים החרדיים, עומדים תחת עטרת הכשרות המהודרת של בד"ץ העדה החרדית ירושלים.

 

 

 

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.