סערה בעקבות הופעת הזמרת החילונית

אלמונים תלו הבוקר (רביעי) ברחבי קריית ארבע, פשקווילים נגד קיום האירוע, בו תשתתף הזמרת החילונית שרית חדד. ביישוב היהודי מגבים את חדד: "הרב עדס נתן את ברכתו לאירוע"

לקראת הופעתה של חדד בכנס "הכי קרובות לאמא", שיתקיים ליד מערת המכפלה לפני יום כיפור, אלמונים תלו הבוקר (רביעי) ברחבי קריית ארבע, פשקווילים נגד קיום האירוע, והאשימו אותה בתועבה.

וכך נכתב בפשקוויל: "חלחולת נוראה אחזתנו וכל מעי ירגז בשמוע השמועה הנוראה בדבר הופעתה של המשוררת שירי עגבים", נכתב בדפים שנתלו ביישוב. "שרית חדד שקולה קול ערווה, עשתה דברים שלא כדת משה ישראל. "דואגים מארגני כינוס התועבה המתקרא 'הכי קרובות לאמא' לזרות חול בעיני הציבור כאילו עולם ומנהגו נוהג ומאומה לא אירע". יש מדובר באירוע דתי לנשים בלבד בהשתתפותו של הרב המקובל יעקב עדס והרבנית ימימה מזרחי.

חברת הכנסת מטעם העבודה, לאה פדידה, פרסמה בחשבון הטוויטר שלה הודעות גינוי. "אמנית מוערכת מגיעה להופיע ונשטפת בשנאת חינם יוקדת הגובלת בהסתה. על מה?", כתבה פדידה. "הבנו, רק אל תתפלאו שלא ירצו עוד להופיע אצלכם. שלילת נוכחותן של נשים במרחב הציבורי היא כלי דיכוי שיש לצאת נגדו בתוך הקו הירוק ומחוצה לו. אוהבים אותך שרית".

היישוב היהודי בחברון הגיב: "איננו עוסקים ברכילות ואיננו מקשיבים ללשון הרע. אנחנו מודים לזמרת שרית חדד שזו הפעם השלישית מגיעה בהתנדבות מלאה למופע המיוחד והקדוש למרגלות מערת המכפלה ומחברת את כלל הציבורים בעם ישראל למקום הקדוש ולאווירה המיוחדת ביחד עם הרבנית ימימה מזרחי והזמרת רוחמה בן יוסף".

האירוע מיועד לקהל הרחב שרוצה להגיע ולהתחבר לאבות ולאמהות, בעידוד הרב המקובל הרב יעקב עדס. האוירה במופע מחברת ומרוממת ובזכותה אלפי נשים מכלל המגזרים יזכו להתחברות ותשובה.

הרב אריאל לוי הגיב לביקורת שנשמעה מצד כמה פלגים נגד הופעתה של שרית חדד בחברון בכנס נשים בטור בערוץ 7.ערב ההתעוררות שמיועד לנשים בלבד ברחבת מערת המכפלה גם הוא כולו בהכוונתו ועידודו של הצדיק הרב יעקב עדס. מי שזכה לשמוע את הרב עדס יודע על זהירותו המופלגת בכל ענייני קדושה וצניעות, על גודל פרישותו וחסידותו המופלגת, ועל היותו מלא באהבת ישראל אמתית, וזה מה שדוחף אותו להביא את גדולי הזמר הישראלי לרחבת מערת המכפלה, שישירו שירים המבטאים את הצימאון לאל חי".

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. חוצפה

    איזו בושה שאשה חילונית תשיר ליד קברי האבות הקדושים

    יוסף |
    הגב