סערה בעקבות הערה של יונית לוי במהלך נאום נתניהו(וידאו)

הערה שהשמיעה יונית לוי במהלך שידור נאומו של רה"מ בקונגרס מעוררת סערה ברשת. "לא ידעתי אם אני צופה באל-ג'זירה או בערוץ 2", כתב אחד הצופים. צפו

נאומו של רה"מ נתניהו ממשיך לעורר הדים גם מכיוונים בלתי צפויים: הערה של מגישת המהדורה המרכזית של ערוץ 2, יונית לוי, שתרגמה את נאומו של נתניהו בשידור חי, מעוררת סערה וזעם רב ברשת.

כאמור, לוי שידרה ותרגמה את נאומו של נתניהו בשידור חי, אך בשלב מסוים של הנאום היא השחילה הערה בעייתית בלשון המעטה: נתניהו דיבר על כך שרק חצי אחוז מכלל הערבים באזור חיים תחת שלטון חופשי – בישראל, ולוי העירה: "מטבע הדברים חלקם אם היו יכולים היו מדברים עם ראש הממשלה על האפליה שהם מקבלים בחברה הישראלית, אבל זה לא מה שראש הממשלה רוצה לדבר עליו עכשיו". צפו

אגודת 'זכות הציבור לדעת' העוסקת בהטיה תקשורתית הוצפה בפניות רבות של צופים שזעמו על הדברים. מהאגודה נמסר כיח עשרות רבות של מכתבים התקבלו במשרדיהם מיד לאחר הנאום, כאשר גם ברשת נרשמה מחאה בעקבות הדברים. אחד הגולשים כתב בזעם: "לא ידעתי אם אני צופה באל-ג'זירה או בערוץ ישראלי".

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. לא מובן למה הגברת הדעתנית לא שומרת את דעותיה לעצמה וגם לא ברור למה איש לא קורא לה לסדר וזה בלשון המעטה. לוי מקבלת משכורת להגיש חדשות. הדעות הפרטיות של לוי לא חשובות יותר מדעותיו של הספר שלי וכדאי שתחסוך אותן מהציבור. במקרה שלה "האי יפה ותשתקי" זה לא שוביניסטי,זה מתבקש.

  אלכס נחומסון |
  הגב
  • זה בדיוק כמו שכל כלי התקשורת החרדיים בכלל, וקול חי שדרעי קנה את מניות הרדיו בפרט, עושים תעמולת בחירות לד-רע-י, ונגד אלי ישי, והכל עובר חפשי חופשי.

   "האלוקים יבקש את נרדף", בקלפי שמים קץ לעבריננות של דרעי וחבר מרעיו.

   ישנם דיווחים, שהעיתונאים החרדים קיבלו מעטפות שמנות, כדי שישחירו את פניו של ישי בתקשורת. שוחד, שוחד, שוחד, שוחד.

   אלי ישי - אנחנו אחריך באש ובמיים!! |
   הגב