סערה: מועמד 'יש עתיד' סימס: "יש המוני חסידי גור בקלפיות"

קרב הבחירות בערד הסתיים בניצחון למועמד 'יש עתיד' עו"ד ניסן בן חמו שסימס ביום הבחירות: "המוני חסידי גור בקלפיות, הם ינצחו אם לא תצביעו בעד ניסן בן חמו". במוקד הקמפיין של בן חמו ניצבה סוגיית העלייה במספר התושבים החרדים בעיר, המהווים כיום קרוב ל–20% מהאוכלוסייה בה

מכה לציבור החרדי בעיר ערד ולחסידי גור בפרט: ניסן בן חמו, מועמד "יש עתיד" ניצח בבחירות לראשות עיריתי ערד, לאחר שגבר על מועמד הליכוד.

מנתונים לא רשמיים, נמסר כי כ-80 אחוזים הצביעו עבור בן חמו, ובסך הכל היו 47% הצבעה בעיר, מתוך כלל בעלי זכות הבחירה.

במוקד הקמפיין של בן חמו ניצבה סוגיית העלייה במספר התושבים החרדים בעיר, המהווים כיום קרוב ל–20% מהאוכלוסייה בה. השבוע נחשף ב'ידיעות אחרונות' כי מועמד 'יש עתיד' פרסם פרוספקטים המכילים תמונות של 'חרדים שחורים' המחטטים בפחי זבל ולמדים תורה, כדי להפחיד את אוכלוסיית העיר מפני החרדים.

צילום: פלאש 90
צילום: פלאש 90

על ראשות העיר התמודדו עו"ד ניסן בן חמו (יש עתיד) וולד סנדלרסקי (ליכוד). הבחירות התקיימו בשל התפטרותה של ראשת העיריה, טלי פלוסקוב, בעקבות היבחרותה לכנסת ברשימת כולנו. הציבור החרדי בעיר תמך במועמד 'הליכוד' לאחר שבן חמו מ'יש עתיד' הפיץ כרוזי שנאה נגד המגזר החרדי.

על פי הדיווח מועמד מפלגת "יש עתיד" לראשות עיריית ערד, עו"ד ניסן בן חמו, שניצח בבחירות, שלח לכאורה הודעת אס.אמ.אס לתושבים בשפה הרוסית ובה נכתב: "המוני חסידי גור בקלפיות, הם ינצחו אם לא תצביעו בעד ניסן בן חמו". מהמטה של בן חמו נמסר כי ״אנחנו לא יודעים אם המסרון יצא מהמטה שלנו. יש הרבה קונספרציות. צריכים לבדוק את העניין״.

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.