סערה: פוליטיקאי בכיר עומד במרכזה של פרשת שחיתות

אישיות פוליטית בכירה ואדם נוסף הקרוב אליה עומדים במרכזה של פרשת שחיתות חדשה, אשר צפוייה להתפוצץ בימים הקרובים, כך דווח בערוץ 2. שמו לא פורסם בשלב זה, אך הרשת החברתית סוערת בעקבות פרסום שמו של הפוליטיקאי. בפרשה החמורה הסתבכה דמות נוספת המקורבת אליה

אישיות פוליטית בכירה ואדם נוסף הקרוב אליה עומדים במרכזה של פרשת שחיתות חדשה, אשר צפוייה להתפוצץ בימים הקרובים, כך דווח בערוץ 2. שמו של הפוליטיקאי נאסר לפרסום. אך הרשת החברתית סוערת בעקבות פרסום שמו של הפוליטיקאי. בפרשה החמורה הסתבכה דמות נוספת המקורבת אליה.

על פי הדיווח של העיתונאי עמית סגל ב'ערוץ 2' אישיות פוליטית בכירה עומדת לכאורה במרכז פרשת שחיתות חדשה. פרטי הפרשה צפויים להתברר בימים הקרובים.

פרשות מהסוג הזה מגיעות בדרך כלל במהרה לשולחנו של היועץ המשפטי לממשלה. במקרה של היועץ המשפטי הנוכחי, הדוקטור אביחי מנדלבליט, יהיה זה מבחן מעניין ראשון שלו.

בערוץ 2 פנו ללשכת הפוליטיקאי הבכיר, משם נמסר שאין לו מושג במה מדובר. בשלב זה אין יכולת להרחיב בפרטי הפרשה. נכון לעכשיו, בשל סיבות משפטיות, לא ניתן לפרסם את שמו של הפוליטיקאי אך הרשתות החברתיות בפרט של ציבור חילוני גועשות משמועות והנפצות בשעות האחרונות שם כבר בטוחים בשמו של החשוד ורוקדים על דמו של הפוליטיקאי.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. אין מה לרקוד על דמו… שמו כבר ידוע ושמור במערכת.. אבל יש צו איסור פרסום.
    אתם תהיו מזועזעים

    אבי |
    הגב