המערכה יצאה לדרך: ראש כולל פוטר בגלל שהצביע 'עץ'

ראש כולל צעיר וחשוב מבני ברק, שעמד בראש כולל נחשב ורציני במרכז הארץ פוטר מתפקידו. הסיבה- תמך והצביע למפלגת בני תורה שסימנה עץ.

מוסר הידיעה טוען לפי דבריו, כי בישיבה גדולה, בעיר במרכז הארץ, קיים כולל אברכים חשוב ורציני בראשו עומד אברך רציני וירא שמיים מבני ברק. הכולל שייך לרשת הכוללים "יששכר באוהלך" שבנשיאות הגראי"ל שטיינמן.

לאחר שראש הכולל הביע תמיכה והזדהות עם מפלגת בני תורה, ולאור ההתפתחויות הסוערות בין שני המפלגות, החליטו בהנהלת הרשת, לפטר ולהוציא את ראש הכולל מתפקידו, והוא קיבל הודעה מהנהלת הרשת על פיטורין מראשות הכולל, שכאמור מזוהה עם הגראי"ל שטיינמן. ראש הישיבה הגדולה שבו נמצא הכולל, ניסה לישב את ההדורים ולמנוע את הפיטורים, אך בהנהלת הרשת הודיעו שההחלטה היא חד משמעית.

עד לזמן העלאת הכתבה, לא התקבלה תגובה מראשות הרשת, "יששכר באוהלך". לכשתתקבל, נביא אותה כאן במלואה.

תמונה ראשית- פלאש 90

10 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. תגיד אתה מטפל בעצמך יש היום תרופות בשביל זה (חבל אתה יכול לקבל פיצויים מהמדינה)
  גועל נפש מה שהולך בחברה החרדית בזמן האחרון
  דחוף חשבון נפש…..

  דבורה |
  הגב
 2. בסופו של דבר המשיח ינצח [ב]
  וכן הרבה סימנים שנאמרו על המשיח בישעיהו פרק נ"ג, רואים איך שהם מתקיימים במפורט בהגראי"ל שטיינמן שליט"א.
  {ד} אָכֵן חֳלָיֵנוּ הוּא נָשָׂא וּמַכְאֹבֵינוּ סְבָלָם וַאֲנַחְנוּ חֲשַׁבְנֻהוּ נָגוּעַ מֻכֵּה אֱלֹהִים וּמְעֻנֶּה:
  {ה} וְהוּא מְחֹלָל מִפְּשָׁעֵנוּ מְדֻכָּא מֵעֲוֹנֹתֵינוּ מוּסַר שְׁלוֹמֵנוּ עָלָיו וּבַחֲבֻרָתוֹ נִרְפָּא לָנוּ:
  {ו} כֻּלָּנוּ כַּצֹּאן תָּעִינוּ אִישׁ לְדַרְכּוֹ פָּנִינוּ וַיהוָה הִפְגִּיעַ בּוֹ אֵת עֲוֹן כֻּלָּנוּ:
  הוא מקבל יסורים על עוונות ישראל, והוא מדוכא *בחולי מעים* עשרות שנים, ולכן כל מאכלו הוא רק קווקאר.
  ועיין "אוצרות רמח"ל" על מיכה (ספרי רמח"ל בהוצאת 'ספרייתי', חלק ד', עמ' קמ"ט): "…כי המשיח צריך שיסבול יסורין בגופו.. וז"ש על כן המו מעי לו, שהקב"ה יזכור לו אלו *החולי מעים*". עכ"ל.

  {ז} נִגַּשׂ וְהוּא נַעֲנֶה וְלֹא יִפְתַּח פִּיו כַּשֶּׂה לַטֶּבַח יוּבָל וּכְרָחֵל לִפְנֵי גֹזְזֶיהָ נֶאֱלָמָה וְלֹא יִפְתַּח פִּיו:
  כמה מפורסמת מידת שתיקתו והבלגתו על מה שמעלילים ומענים אותו, כגון מה שכתב הגה"צ ר' נחמיה פרידלנדר ב"יתד נאמן", שהפלס ומפלגתם (מפלגת קרח) העלילו עליו שחטף את השליטה על "יתד נאמן" באמצע המשא ומתן, והגראי"ל העדיף לשתוק עד שלא יכל יותר לשתוק, ועכשיו גילה את פרטי האמת, שהכל שקר וכזב.

  {י} וַיהוָה חָפֵץ דַּכְּאוֹ הֶחֱלִי אִם תָּשִׂים אָשָׁם נַפְשׁוֹ יִרְאֶה זֶרַע יַאֲרִיךְ יָמִים וְחֵפֶץ יְהוָה בְּיָדוֹ יִצְלָח:
  {יא} מֵעֲמַל נַפְשׁוֹ יִרְאֶה יִשְׂבָּע בְּדַעְתּוֹ יַצְדִּיק צַדִּיק עַבְדִּי לָרַבִּים וַעֲוֹנֹתָם הוּא יִסְבֹּל:
  ברוך ה' רואים את האריכות ימים עם תיפקוד מלא ב"ה, באופן שלא ראינו מי מהמנהיגים האחרים שזכה לה, ימים על ימי מלך תוסיף.
  "וחפץ ה' בידו יצלח, ובדעתו מצדיק הצדיק לרבים" – רוב הישיבות והכוללים המה מכוחו.

  {ח} מֵעֹצֶר וּמִמִּשְׁפָּט לֻקָּח וְאֶת דּוֹרוֹ מִי יְשׂוֹחֵחַ כִּי נִגְזַר מֵאֶרֶץ חַיִּים מִפֶּשַׁע עַמִּי נֶגַע לָמוֹ:
  {ט} וַיִּתֵּן אֶת רְשָׁעִים קִבְרוֹ וְאֶת עָשִׁיר בְּמֹתָיו עַל לֹא חָמָס עָשָׂה וְלֹא מִרְמָה בְּפִיו:
  {יב} לָכֵן אֲחַלֶּק לוֹ בָרַבִּים וְאֶת עֲצוּמִים יְחַלֵּק שָׁלָל תַּחַת אֲשֶׁר הֶעֱרָה לַמָּוֶת נַפְשׁוֹ וְאֶת פֹּשְׁעִים נִמְנָה וְהוּא חֵטְא רַבִּים נָשָׂא וְלַפֹּשְׁעִים יַפְגִּיעַ:
  "ואת פושעים נמנה" – הצד השני שופטים אותו לנידוי, ואומרים עליו שהוא פשרן, מזרחיסט וכיו"ב, בהפלס (חורף תשע"ג) המשילו אותו למדריך תתרן, שאין לו חוש הריח לזהות בעיות רוחניות.
  "על לא חמס עשה ולא מרמה בפיו" – כל ההאשמות שמטיחים בו, הם ללא שום הצדקה, כגון מה שהיה כתוב בחוברת "דרכי ההנהגה" (40 עמודים) שחילקו בכולל 'עטרת שלמה', בחשון תשע"ד. ואלו דבריהם: "…לחפץ להכיר מידתם – מידת השקר, במנשר שנשלח לרבני קהילות נזכר כ"עובדה ידועה" שהגראי"ל "לא דיבר מעולם בכנס צניעות מילה אחת". והנה רק מהשנים האחרונות זכור שדיבר בשני כנסים, בווגשל יחד עם הג"ר נסים קרליץ והגרמ"ש קליין ור' אריה דביר. ובכנס אחר בשיחה לפני ראש השנה שהוקרנה בביהכ"נ לדרמן.
  ואם כך מאפשרים לעצמם לשקר במלתא דעבידי לגלויי ומפורסמים וידועים, בדברים שאינם גלויים על אחת כמה וכמה מידת אמיתתם. וכאשר כל הגישה היא מספירת שקר שבשקר, מה יש לצפות מפרטים וסיפורים. עכ"ל.
  וכן מבחינת בין אדם לחבירו – הוא לא עושה עוול לאף אחד. כידוע כמה הוא נזהר בבין אדם לחבירו, כל המכירים אותו מעידים עליו שאין דומה לו בנקיון כפים, אדם נקי נקי.
  ועיין עוד דוגמאות ממה שכתבנו בפרק זה, וכן בספר "מאחורי הפרגוד", וכן בחוברת "דרכי ההנהגה" להשיג במייל: KANOAE613@GMAIL.COM

  חיים |
  הגב
 3. בסופו של דבר המשיח ינצח [א]
  הפעולה הכי מרכזית של המשיח, הוא מה שלצערינו היום רבים עדיין לא מבינים אותה, והוא המצוה שניתנה לאדם הראשון "לעבדה ולשמרה", שזהו לעבוד את ארץ ישראל שהיא גן עדן התחתון. – וכמו שמצינו במשיחים האמיתיים של עם ישראל – אברהם אבינו (פרשת לך לך), יצחק אבינו (פרשת תולדות), ויעקב אבינו (פרשת ויצא), ומשה רבינו (פרשת שמות), שההתגלות האלקית הראשונה והמרכזית שהיתה אליהם – היתה בענין ארץ ישראל.
  [אגב, ל"חכמים" בעיני עצמם, שהמקראות באבותינו הקדושים לא מדברים אליהם, אקדיש להם סיפור: אבא אחד הגיע עם בנו לראש ישיבה אחד, ואמר לו "אני לא דורש מבני להיות גאון וקדוש כר' עקיבא איגר, מספיק לי שיהיה יהודי טוב כאברהם אבינו". ודי למבין].
  וכל השנים הסטרא אחרא נלחמה בזה באגרוף רשע, וגרמה שגם ההנהגה החרדית תיגרר אחרי דיעותיהם של גורמים שמאלניים (אני מתכוין לכאלו שהגר"א קורא להם "מרגלים", שהם גררו אחריהם את רוב ההנהגה החרדית), ועכשיו הקב"ה קידם את ה"אתחלתא דגאולה", וקם גדול הדור חרדי שאינו מפחד מאלו שקדמו לו, ולא מהעמלקים שמתנגדים לו היום, ומקדם כל מיני פעולות שמסייעות את כיבוש ארץ ישראל, כגון הנח"ל החרדי וכיו"ב. וראה זה פלא, הרוב המוחלט של הציבור החרדי, ראשי ישיבות ורבני קהילות – עומד מאחוריו בלהבת אש וכחומה בצורה.
  ולא לחינם הקב"ה שם בפיו של הגר"ח קנייבסקי שליט"א, לכתוב על הפורשים מהנהגתו: "ומכריזים ואומרים אין לנו חלק בדוד ולא נחלה בבן ישי איש לאהליו ישראל הישר בעיניו יעשה". כי הגראי"ל שטיינמן אכן מכין את ביאת משיח בן דוד בצורה הכי טובה משאר המנהיגים (גם שמו מורה עליו, רבי אהרן יהודה ליב = ראשי תיבות א.י.ל. ולאביו קוראים רבי נח צבי, וא"כ יש כאן את השמות *איל* ו*צבי*, שהמשיח נמשל להם, וכמו שכתוב בשיר השירים "דומה דודי (המשיח) *לצבי* או לעופר *האילים*").

  חיים |
  הגב
 4. בושה וחרפה ליהדות עם אלו מנהיגיה, מזכיר לי את תקופת סטאלין ברוסיה האדומה, ממשפחת עמלק
  בושה וחרפה ליהדות עם אלו מנהיגיה, מזכיר לי את תקופת סטאלין ברוסיה האדומה, ממשפחת עמלק
  בושה וחרפה ליהדות עם אלו מנהיגיה, מזכיר לי את תקופת סטאלין ברוסיה האדומה, ממשפחת עמלק

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 5. מזכיר לי הכת של קרח….. כנסו

  ממש כמו המנהיג של הכת לב "לא" טהור: ידע שזה הכת של קרח של זמנינו, המנובל השייגץ הבאגאבונד הגנב שחייב מיתה בידי שמים, שלמה ארז הלברנז ימ"ש ובנו המטונף נחמן ימ"ש וזכרו בקרוב בתוך שאר רשעי ישראל, הם רשעים גמורים, ערורים נעצים-ממש ועליהם אומר הכתוב "שם רשעים ירקב" כל הכלל ישראל ישמחו כשהם ימותו בקרוב כשיגיע הגאולה!!!!! משום שהם לא יזכו לראות פני משיח. עליהם הכתוב אומר "באבוד רשעים רינה".

  לזכור בכל יום שצריכים לעקור אותם מן השורש. המחנה השמד של לב "לא" טהור הכופרים בהקב"ה ובתורתו. תראו" לא לומדים שם במחנה השמד.. לא הלכה ולא גמרא ולא פירוש הרמב"ן על התורה ועוד ועוד שלא לומדים בשיטה של אפיקורסות, משום שמשפחות המחנה השמד הזה אינן יהודים. ולהמנובל השמן הגראבער הנואף ההיטלאר שלמה ארז ימ"ש צריכים לשים בכלא לעולמי עולמים,ביחד עם נחמן, ואלי אז יסור חרון השם ית'.

  סך הכול הוא (המנהיג הגוי גמור) עכזר שאין כמוהו בעולם הזה, עכזר כמו פרעה הרשע נבוזרדן הרשע עמלק וחביריהם הרשעים וכו'.
  אני הייתי שם לכמה שבועות ואני מעיד על הנבזה הזה שלמה ארז ובנו אבי אבות הטומאה נחמן ימח שמו וזכרו בקרוב, שהם "לא" מזרע אברהם אבינו, הם מזרע עמלק והערב רב ומזרע שדים שנבראו ערב שבת, אין להם שום שייכות לתורתינו הקדושה אינם מאמינים ב"תורה מן השמים" ומדותיהם יותר גרוע מהיטלער וכל הנעצים ביחד. אין להם שום שייכות לקדושה רק לקליפה.

  הם ממשפחות חילונים ממש, והם היום חיים כחלונים בלבוש חרידי. שלמה ארז לא מתפלל במנין כל השבע, בכלל לא מתפלל, גוי גמור, ומשום שלא היה לשלמה ארז פרנסה התחיל להתנהג באדמורות כדי שיה לו הרבה כסף, ולכולם שם כמעט שלא נותן אוכל ובגדים וכו',מרביצים שם באכזריות הילדים עד שהדם שותת מהם בלי שום רחמנות כמי הגוים השחורים והאנטיתמיתים שהחריבו הבית המקדש

  בקיצור: מימות אדם הראשון עד היום הזה עוד לא היה רשעים נואפים ורוצחים כאלו שלמה ונחמן, אין מילים לתאר הרישעות שלהם ממש ממזרים בל"ז ואסור לחתחתן עמהם.

  הבן המטונף החולי נפש נחמן יושב כל היום וחושב ועושה חשבונות אין הוא יכול להביא עוד משפחות יהודים שם למחנה השמד לב "לא" טהור כדי להדיכם מהיהדות והתורה ובפרט משפחת ברואר מבית שמש.

  איך הנבלה סרוחה הזה שלמה הלבראנץ משחק כמו שהוא – רבי אדמור מנהיג משפיע? הסיפורים קורעי לב כל אחד בפני עצמו, הם מנהלים הכת האכזרית מארס מחריד!!! איזה שפלות?

  קול שועת בת עמי הגיעה אלינו הלא למשמע אוזן דאבה נפשנו אודות האיש הנקרא שלמה ארז העלבראנז י"משוז מוצאו ממקור ספרדי, "פריינק" פשוט ספרדי פריינק פאריך הורים חופשים לגמרי בדיוק כמותו, אביו ממוצא כורדי ואמו ממוצא יווני, נולד בקיבוץ חולתא, הוא אומר שהוא בעל תשובה, אבל זה שקר גמור, ממשפחת חפשיים שהתחיל להתנהג באדמורות וייסד קהל בשם לב לא טהור ותחת חסותו חונים בערך 400 אנשים. זה בערך עשרה שנים מתעסקים בגניבות נפשות זנות וכו'

  בנו היורש אותו בקרוב נחמן שמעון אליהו הלבראנז אכזרי ושפל כמו אביו ארז שלמה הלבראנץ רשע ומנוול נעצי. נחמן שותף לכל הפשעים של אביו שלמה הלבראנז.

  אחד הדברים הקשים שמתבצעים בכת לב לא טהור… תארו לעצמכם שמשהו בא אליכם ומודיע לכם שעומד תוך זמן לא רב לתלוש את ילדיכם מחיקכם, זה נחמן שמעון אליהו הלבראנז הםריינק ימ"ש.

  הם מתגאים שמנהלים הכת האכזרית מארס, מחתן, מגרש, כשבני ובנות הקהילה מגיעים לגיל 12 או 13, הם משודכים ומתארסים על פי קביעתו של הלברנז, ללא עוררין. נישואים של נערים ונערות נעשים בטקס יהודי, בלי רישום במשרד הפנים הקנדי.

  אנחנו חייבים ע"פ תורה לסגור ה"כת" הזאת. ממש מקום אפיקורסוס לא לומדים שם שולחן ערוך, לא לומדים גמרא-לא בבלי-וגם לא ירושלמי וכו' לא לומדים מדרשים, לא לומדים שום ראשונים, לא על גמרא ולא על חומש. לא פחות ממקום שמד ר"ל

  מי שהיה שם חודש וחושב שראה משהו והכל נפלא לא מבין מהי כת, כת דואגת להראות רק את הטוב כדי למשוך אנשים, את המכות, הענויים, הנידויים, הכדורים הפסכיאטרים, גירושין וחיתונים, השיעורים לכאלו שהלברנץ החליט שהם חולי נפש, תלישת הילדים מהוריהם המתנגדים , לקיחת הכסף הרכוש ועוד…ועוד…הלברנז ובנו נחמן רשעים ומנוולים חזרים,לא נפסיק לרדוף אתכם עד שתעזבו את המשפחות שלנו.

  גם כעת הבן של העלבראנץ הגה"צ ר' נתן תבע את אחיו נחמן הרודף בבית דין של הג'יבו דיין במונטראל והדבא הראשון שנחמן הרודף ביקש מהבית דין שעד סוף כל הדיונים הגה"צ ר' נתן לא יפנה לתקשורת ולא לגורמי הרווחה לספר מה קורה בכת.

  בנתיים נחמן הרודף שממונה על עדת קרח, מצפצף על הבית דין, וברוך אברהם פרלמטר עוזר לנחמן ימ"ש ומגין על מחנה לב טהור.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 6. ככה מקיימים את חלומו של לפיד להוציא אברכים מהכולל, בגלל שנשמעו להוראת רבם.
  בושה וחרפה.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 7. בושה וחרפה לאן אנשים הגיעו. ביטול תורה והריסת פרנסה למשפחות. הקב"ה ישלם לכל אותם "גדולים" כגמולם

  שירה |
  הגב
 8. צריך להוסיף מתחת לתמונה — למצולם אין קשר לכתבה

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב