סערה • ח"כ מוטי יוגב: "החרדים ימכרו את ארץ ישראל בשביל להשתמט מצה"ל"

שבר ביחסים מול 'הבית היהודי'? ח"כ מוטי יוגב מ'הבית היהודי' תוקף את החרדים כפי שאף פעם לא נשמע מח"כ דתי: "החרדים ימכרו את שנתם של אזרחי מדינת ישראל, והכל בכי להשתמט מגיוס"

הודעתו של יו"ר ועדת הכספים משה גפני שהמפלגות החרדיות יתנגדו לחוק המואזין, גרמה ליוזם החוק לצאת מגדרו ולהכפיש את החרדים.

יוזם התיקון ל"חוק הרעש", חוק המואזין, הוא חבר הכנסת מוטי יוגב מהבית היהודי, שהתייחס ל'דיל' בין הערבים לחרדים במסגרתו יפילו החרדים את החוק בתמורה לתמיכה בחוק הגיוס, ומאשים אותם האשמות חמורות מאוד.

בהודעה שהוציא לעיתונות אמר חבר הכנסת כי "בכדי להמשיך להשתמט מגיוס לצה"ל, בתמורה לתמיכת הערבים בחוק הגיוס, והפלת התיקון לחוק הרעש בתמורה, החרדים ימכרו את ארץ ישראל, את מדינת ישראל, החרדים ימכרו את שנתם של אזרחי מדינת ישראל, והכל בכי להשתמט מגיוס".

ח"כ יוגב שזכור בעיקר מאמירותו המחפירות נגד בית המשפט אמר: "אין מי שפטור מגיוס לצבא ההגנה לשראל. זו מצוה גדולה, כשם שאין מי שפטור מלימוד תורה בעם ישראל. את ה'איך' לעשות את זה ולקדם את החוק, עוד נבחן.".

האזינו לדברים החמורים:

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. צודק

  במאה אחוז. כמו שהחרדים לא סופרים את הכיפות הסרוגות, גם אנחנו נקרע את מסיכת הצביעות מהרפורמים הכי גדולים ומהרסי הדת הלוא הם החרדים(מה יאמרו). עכשיו נראה את הצבועים מגיבים לי הרי אסור לכם אינטערנעט

  דתי לאומי |
  הגב
 2. כל הכבוד

  למה סערה????
  מה קרה?? הוא אמר את האמת לחרדים בפנים???
  איפה חברי הכנסת החרדיים היו בגזירת ההתנתקות? איפה חברי הכנסת של שס היו בהסכמי אוסלו???
  איפה החרדים היו בחקיקת חוק השבות? למה לא הוסיפו את המילה "כהלכה" לחוק????
  כי הכסף הדביק אותם חזק לכסא?
  כשיפנו את ברכפלד (היל"ת) או את רכסים… ויתנו להם בתים אחרים *בזול* הם יקחו….

  שלמה |
  הגב
 3. הוא צודק החרדים רוצים רק לקחת לא לתת

  אחר כך שלא יתפלאו ששונאים את הדת. הם הופכים את התורה לקרדום לחפור בה, מדירים נשים, מעלימים מס, מטייחים עבירות ומעשים חמורים, משחקים אותה דוסים אבל בחדרי חדרים שמים פס על הרבנים. כשהחרדים יהיו רוב, מדינת דעאש היהודית תקום.

  שימי |
  הגב