עיריית גבעת שמואל חסמה את הפארק לחרדים

סלקציה נוסח גבעת שמואל – לפני מספר ימים קיבלו משפחות עם ילדים בגבעת שמואל לתיבות הדואר -מעטפה ובה כרטיסי תושב רב-פעמיים. הכרטיסים נועדו לחסום את דרכם של השכנים החרדים מבני ברק

לפני מספר ימים קיבלו משפחות עם ילדים בגבעת שמואל לתיבות הדואר -מעטפה ובה כרטיסי תושב רב-פעמיים. הכרטיסים נועדו לצורך כניסה בשעות אחה"צ לגינות רמון ואלקנה (פארק החבלים) במהלך חופשת הקיץ ובמועדים שונים – וזאת במטרה לחסום את דרכם של השכנים החרדים מבני ברק.

בעקבות המיזם החדש, פנתה תושבת פתח תקווה במכתב לראש עיריית גבעת שמואל, בו היא מחתה על ההחלטה שמדירה חרדים מהפארק. "בשבוע האחרון אתה מחלק לתושבי גבעש כרטיסי תושב כדי שיוכלו להכנס לגינות המושקעות בעירך. המשמעות- רק תושבי גבעת שמואל יוכלו להנות מהפארקים הציבוריים.

אותה תושבת תקפה את ראש העיר: "אתה לא רוצה לראות את תושבי בני ברק על טפם מעבירים שם את חופשת בין הזמנים שלהם. אישית, כתושבת פתח תקווה אני מבלה בעיר שלך לא מעט. יושבת בבתי הקפה, מביאה את הילדים לחוגים באוניברסיטת בר אילן, קונה במרכזי הקניות (כרטיס האשראי שלי וחיובי הפנגו יעידו שאני גם מבזבזת אצלכם לא מעט), וכן, רחמנא לצלן גם מבלה בפארקים. אכן יש לנו בפתח תקווה, מספר פארקים מושקעים דומים, אבל תמיד נחמד לגוון (כמו שאנחנו עושים בפארק הרצליה, רעננה ובנמל). אגב בתקופת בין הזמנים אני לא מגיעה לפארקים בשכונה שלי, שכן הם מלאים בתושבי בני ברק, ואין לי שום בעיה עם זה. יש לנו 340 יום אחרים להנות מהפארקים הללו.

בפוסט היא המשיכה והסבירה את נחיצות הפראק לילדי בני ברק:"אם יש אנשים שהגן היחיד פחות או יותר, שיש להם בעיר הוא "גן וורשה", אני מוכנה שיבואו בשמחה להתארח על חשבון המיסים שלי.(לרוב מדובר במשפחות ברוכות ילדים שאין להם תקציב ללונה פארק, לונה גל וכו) רגע לפני שהקיץ מתחיל, ואתה עומד להציב סלקטורים? בגינות בעירך, אני מבקשת ממך לשקול שנית את הצעד, ולפתוח אותן לכל המעוניין.

5 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. מארק

  כשעושים ילדים (זה ברכה) אבל כל ילד עולה כסף. עם אין כסף לתחזק 8 ילדים עושים רק 4 ילדים.
  אין צורך לעשות 8 ילדים ולרכב על עם ישראל שיממן אותם כי מסכנים האורים שכוחם איתם מה לעשות לר יכולים לתחזק 8 נפשות

  לתושבת פתח תקווה ולכל מי שמזדהה איתה |
  הגב
 2. הבעיה היא...

  הבעיה היא אין להם תרבות וחינוך… מלכלכים בכל פינה… דוחפים… משתמשים באגרסיביות במתקנים … בנוסף, האם נראה לך הגיוני שילדות בנות 17 עולות על החבלים?? האם נראה לך הגיוני שה"רבה" עולה על החבלים?? ועוד דבר – נותנים הערות לתושבי המקום שלא מתלבשים בצניעות… אתם אורחים … תורידו את הראש… לא נאה לכם- אל תבואו! זה ממש חוצפה בעיני.

  תושבת המקום... |
  הגב
 3. שקר וכזב. חסמו גם לתושבי גבעתיים

  לכו לפארקים בבני ברק ותעזבו אותנו בשקט

  שימי |
  הגב
 4. טוב מאוד!!!! כל הכבוד לעיריית גבעת שמואל!!! עמדו איתן

  טוב מאוד!!!! כל הכבוד לעיריית גבעת שמואל!!! עמדו איתן

  דוד משה |
  הגב