סערת דו"ח המנהרות: "הנגבי שקרן – איך הוא ניקה את נתניהו"?

אב שכול, אביו של ארז שגיא ז"ל, שבנו נהרג במבצע כינה את הדו"ח שניקה את נתניהו בפרשת מנהרות הטרור כ"שערוריה".

"זה דוח של שקרן", האזינו.

סערה בעקבות דו"ח הנגבי שמנקה מכל אשמה  את ראש הממשלה נתניהו ממחדל המנהרות במבצע 'צוק איתן' .

אב שכול, אביו של ארז שגיא ז"ל, שבנו נהרג במבצע כינה את הדו"ח שניקה את נתניהו בפרשת מנהרות הטרור כ"שערוריה".

"זה דוח של שקרן", אמר האב השכול אילן שגיא לחדשות 2 Online. "זה הוסיף לנו כאב נוסף שאנחנו בוכים על יקירינו. אנחנו ממשיכים ובוכים על מותה של הדמוקרטיה. צחי הנגבי שקרן, הוא גם עובד בשירות של שקרן, ובטוח הוא קיבל איזושהי תמורה למה שהוא עשה".

האזינו – באדיבות רשת

"הנגבי הוציא דוח בימים אלו שמנקה את ראש הממשלה מכל מחדל שקרה בצוק איתן והדבר הזה מכעיס בצורה שאתה לא יודע",  הוסיף. "זה מדהים כמה עוד אפשר לסבול ולחיות במדינה שמתייחסת לאזרחיה כמפגרים וממשיכה להרוס כל חלקה טובה. אני הייתי מציע לצחי הנגבי, במקום להיות שר ללא תיק, שיהיה עורך דין נוסף למשפחת נתניהו. זה יותר מתאים לו".

"אני פונה למבקר המדינה", הוא אמר. "חובתך היא לעם ישראל, חובתך המוסרית היא לנו – ההורים השכולים – ואם אתה באמת רודף צדק, עליך לומר את האמת ואת כל האמת בפרסום הדוח שלך. תמליץ על הקמת ועדת חקירה בראשות שופט".

 

"הבן שלי יצא להילחם למען עם ישראל ומדינת ישראל, והאמין בממשלה ובמדינה", הוסיף שגיא. "אני מרגיש היום שחובתי להגן ולהמשיך את דרכו של הבן, ולשמור על המשך קיום המדינה, שדברים כאלה לא יקרו ולא יחזרו שנית".

 

"לפי התנהלות הממשלה הזאת, אסור לנו בתכלית האיסור שאם חס וחלילה תהיה מלחמה נוספת, אז שאותה מלחמה תנוהל על ידי אותה ממשלה", הדגיש אביו השכול של ארז שגיא ז"ל.

במהדורה המרכזית פרסם עמית סגל כי הדוח המדובר שהופץ "מנקה" את ראש הממשלה והדרג המדיני מהאחריות לפרשת המנהרות ב"צוק איתן"..

מי שכתב את הדו"ח הוא יו"ר ועדת חוץ וביטחון צחי הנגבי – רגע לפני שמונה לתפקיד שר בלי תיק על ידי נתניהו .

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.