סערת הזמרת "הפרוצה" ורבנית הפייסבוק

חשיפת 'קוקר' כי רבנית הפייסבוק רונית ברש, מארחת את כוכבת הזמר הים תיכוני עדן בן זקן אשר מתלבשת באופן "לא צנוע" לערב התרת נדרים שיתקיים הערב באשקלון -מעוררת הדים רבים. אתר 'מאקו' הביא הבוקר תגובה מצד מקרוביה של הרבנית ברש לביקורת החריפה מצד חסידו של רבי אמנון יצחק שיצאו במחאה כנגד הופעתה של הזמרת { "מקרבת ליהדות בדרך שלי"}

חשיפת 'קוקר' כי רבנית הפייסבוק רונית ברש,  מארחת את כוכבת הזמר הים תיכוני עדן בן זקן  אשר מתלבשת באופן "לא צנוע" לערב התרת נדרים שיתקיים הערב באשקלון  -מעוררת הדים רבים.

אתר 'מאקו' הביא הבוקר תגובה מצד מקרוביה של הרבנית ברש לביקורת החריפה מצד חסידו של רבי אמנון יצחק שיצאו במחאה כנגד הופעתה של הזמרת שמופיעה בכנס התרת נדרים באשקלון לפני קהל נשים שבאות להתחזק באשקלון.

במאקו ציטטו את הכתבה  שפורסמה אמש ב'קוקר' בו הובאה תגובתם של  חסידיו של הרב אמנון יצחק שטוענים כי הרבנית ברש ממשיכה להחטיא את בנות ישראל עם הופעות של זמרות כמו בן זקן, שני יצהרי ודנה לפידות שנוהגות להופיע בצורה בלתי ראויה.

במאקו דווח כי מקורבים לברש טוענים כי אינה מתרגשת מהביקורות, אינה מתכוונת לבטל את ההופעה המתוכננת של בן זקן והיא מאמינה שלמה בצדקת דרכה ולא תתן ללחצים להסיט אותה ממסלולה.

%d7%9e%d7%90%d7%a7%d7%95

מטעמה של הרבנית ברש נמסר למאקו על הסערה:"חבל שיש מי שעינם צרה ושגם בדת יש פוליטיקה. אם הם היו בודקים עצמם, היו מבינים אותם הגורמים כי כחוזרת בתשובה אני מבינה שקירוב יהודיות טובות אל התורה דורש יותר ממה שנדמה. מסיבת המצווה האחרונה הייתה ההחלטה הראשונה שעשיתי כשחזרתי בתשובה. גם אדם שלא הולך עם כיסוי ראש יכול להתחבר לפעולה שבבסיסה הרבה טוב כמסיבה שמטרתה לחגוג מצוות וקירוב לדת ובאופן קל לעיכול לכולם, על פני השתתפות באירועים ששמים את הדת ללעג.

מבחינתי, כל אישה שלא הולכת למסיבות הנושאות שם משחיט לדת ובמקום זאת מגיעה אלי לאירוע, חוגגת, שומעת ממני על הדת ופותחת את נפשה לרבי נחמן, היא ברכה לי, לה ולעם שלנו. אני בכנות חושבת שאני מקרבת נשים רבות מאד אל הדת. אני עושה זאת כי אני מדברת בשפתן ואני מציעה לכולם ובמיוחד לפני יום הכיפורים, להיות קצת יותר חיוביים".

 

7 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. היא לא נורמלית הליצנית הזאת. שתלך למועדונים זהו.
  קראתי את המחאה נגדה ואני מצטרפת!
  ואין פה קשר לפוליטיקה, יש תורה. מה נראה לה ששרה אימנו הייתה מתנהגת כמוה?!

  שחר |
  הגב
 2. רואים בסרטון באמת מי זאת "הרבנית"
  בושה וחרפה, מכאיבה לקב"ה, מחטיאה את בנות ישראל, מקרבת אותן לטומאה
  והכי חמור זה טומאה ותחפושת של קדושה, איך הבנות האלה יעשו תשובה?
  אם הרבנית שלהן מלמדת אותן שזימה זה בסדר
  אוויי לך מיום הדין רונית ברש (יום הדין מחר)

  לבכות לקב"ה!!! |
  הגב
 3. לא יאומן!! רואים בסרטון מי היא באמת, בושה וחרפה
  גורמת כאב לקב"ה, מחטיאה את בנות ישראל ומקרבת אותן לטומאה
  רבנית השקר אווי לך מיום הדין.. (יום הדין מחר)

  לבכות לקב |
  הגב
 4. כן היא מקרבת אל הדת שהיא המציאה, דת הסטרא אחרא

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
  • לא יאומן!! צריך לבכות לקב"ה שיציל אותנו מטומאה כזאת!! לא יאומן כמה שקר יש בדור הזה

   בושה מזההה |
   הגב