סערת הקלטת: מרן הכריח את ישי להחזיר את הפיקדון לדרעי

דרעי תוקף את ישי: אם הרב עובדיה יוסף היה בחיים, ישי לא היה מעז לפעול כפי שהוא פועל היום. הוא קיבל פיקדון, לא רצה להחזיר אותו, עד שהרב עובדיה הכריח אותו להחזיר את הפיקדון הזה.

סערת הקופסה השחורה: לאחר שאלי ישי מנפנף עם הקלטת שבו נשמע הרב עובדיה יוסף זצל כשהוא מורה להקים מפלגה, יו"ר ש"ס ח"כ אריה דרעי בראיון לרדיו גלי ישראל משיב מנה אפיים לישי והבהיר: "אם הרב עובדיה יוסף היה בחיים, ישי לא היה מעז לפעול כפי שהוא פועל היום. "אדם שהיה שלוש-עשרה שנה יושב ראש תנועת ש"ס, קיבל פיקדון, לא רצה להחזיר אותו, עד שהרב עובדיה הכריח אותו להחזיר את הפיקדון הזה.
במהלך היום נפוצו שמועות כי בהמשך השבוע ייחשף תוכן הקלטת לציבור, בש"ס נערכים למקרה כי הקלטת תגרום לחיזוק עבור ישי, אך מעריכים כי רוב אם לא כל המצביעים יישארו דבקים בעמדתם להצביע לש"ס.
"הוא יודע שאם מרן היה חי הוא לא היה מעז לעשות כזה דבר ועכשיו 'הכל בשם מרן'. הוא לא הקליט אף פעם כמובן, אבל כל הזמן יש לו איומים כאלה ואחרים. עזוב אני חושב שהציבור הבין את העיקרון". אמר דרעי.
מכאן עבר דרעי  לתקוף בחריפות את ישי  "קמה לה פה מפלגה שכל המטרה שלה זה עניין אגו אישי, אין שום דבר משותף בין כל חלקי המפלגה, זה בלוק טכני כדי לעבור את אחוז החסימה.
"עכשיו עוד יש לו אומץ לבוא, צריכה להיות עזות מצח לבוא ולאיים, שמה? יש לך חומרים, תוציא אותם. אין לך, אל תדבר. מספיק כבר, אתה אמרת הרי כל הזמן שאתה אין לך מטרה לפגוע בש"ס, אז למה אתה מתחיל את כל הדברים הללו בכלל".

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. אם הבמאי סרטים אלי ישי גולן יביא מאולפני הוליבוד שלו את כל הסרטים האפלים שהקליט ניבחר רק שס

  צדק |
  הגב
 2. דרעי בלחץ אטומי.

  מרן אומר בקולו, כפו אותי להחזיר את אריה, חושף את פרצופו המכוער ש ל דרעי, ומאשר לישי להקים מפלגה.

  תמשיך לברבר בלי סוף. אנו נשמעים למרן. ביום ראשון שבוע הבא בערב כשתתפרסם הקלטת, אנו נאמין לדברי מרן, ולא לך. נקודה.

  אלי ישי - אנחנו אחריך באש ובמיים!! |
  הגב
 3. אני רוצה להגיב לדברי יו"ר שס אריה דרעי ואני רוצה להתייחס לדבריו שהוא אמר שישי פתאום התחיל לפנות לקהלי שס
  אז לידיעתך אדון דרעי
  ההשמצות המכוערות שלך כלפיו הם הם אשר גרמו לכך
  מאחל לך שלא תעבור את אחוז החסימה

  דני |
  הגב