סערת יס פלאנט: "קולנוע רב חן פתוח כבר יותר מ-20 שנה"

מנהלת השיווק של יס פלאנט דחתה את הטענות שהפתיחה נוגדת את הסטטוס קוו בעיר. "אני חושבת שכל מה שקורה כרגע הוא חלק מהדו-קיום והסטטוס קוו שמקובל בעיר", אמרה בראיון לרזי ברקאי בגלי צה"ל, "אנחנו עסק פרטי על שטח פרטי, אנחנו פועלים באזור שבו יש בתי עסק אחרים שפתוחים בשבת".

על רקע ההפגנות הסוערות עם פתיחת מתחם הבילוי "יס פלאנט" בירושלים בשבת מגיבים בעלי העסקים על הסערה הציבורית.

בראיון לרזי ברקאי התייחסה  ליעד קרימברג, מנהלת השיווק של יס פלאנט שדחתה את הטענות שהפתיחה נוגדת את הסטטוס קוו בעיר. "אני חושבת שכל מה שקורה כרגע הוא חלק מהדו-קיום והסטטוס קוו שמקובל בעיר", אמרה בראיון לרזי ברקאי בגלי צה"ל, "אנחנו עסק פרטי על שטח פרטי, אנחנו פועלים באזור שבו יש בתי עסק אחרים שפתוחים בשבת".

"אנחנו בהחלט מקיימים את הסטטוס קוו, אנחנו לא עושים פה משהו שונה", הוסיפה קרימברג וציינה, "קולנוע רב חן בירושלים פתוח כבר יותר מ-20 שנה בשבתות, ונמצא פחות מקילומטר מאיפה שאנחנו נמצאים היום".

לדברים הצטרף גם סגן ראש עיריית ירושלים מאיר תורג'מן שבראיון התרברב ואמר שהוא  לא מתרגש מהפגנות סוף השבוע. "יש כאן מספר גורמים קיצוניים מעטים, שממש בשוליים שמנסים להתסיס את העיר. אנחנו לא נגררים לזה", אמר תורג'מן.

"אני אדם דתי, שומר תורה ומצוות, אני לא צריך שאף אחד יטיף לי או לאנשים כמותי בירושלים מוסר מה זאת שבת", המשיך. "המטרה היא כאן לחיות בשלום, בזמנו של אורי לופוליאנסקי, שגם הייתי אז חבר מועצה, היו בתי קולנוע פתוחים, מסעדות פתוחות, בתי קפה פתוחים וגם נגדו הפגינו העדה החרדית", הוסיף.

גורמים חרדים הגיבו לדברים ואמרו בשיחה לקוקר כי "ברקת מחלן את ירושלים וממשיך לפתוח עוד ועוד בתי קולנוע בירושלים ובכך להפר את הסטטוס קוו".

 

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. למה ביקור ממלכתי בישיבות? כמו נשיא המדינה, שפתח הבוקר את שנת הלימודים בחינוך החרדי בביקור בתלמוד תורה 'דיברות משה' בשכונת הר נוף, ישיבת חברון וכו' אוי לאותה בושה – במקום להביא גדולי תורה מוסר וחסידות, הביאו מחללי שבת, אוכלי נבלות וטריפות ביום הכיפורים, בועלי נידות, מרבים ממזרים, "נואפים" משומדים, ערב=רב, עמלקים, שונאי הקב"ה ותורתו, "ציונים ארורים" וכו' לאן הגענו? תגידו לי, את זה מראים לילדים צעירים? במי מתגאים? במחללי שבת? באוכלי נבלות וטריפות? איך מעיזים נגד ד' ית? מי שמבקשים לחנך את ילדי ישראל החרדים להביא ביום הראשון של הלימודים דמויות של היטלר יש להם להתביש, מדובר במי שהם כל כך רחוקים מיהדות, ומשמירה על המצוות, מדובר במי שהם מחללי שבת בפרהסיא, במי שהם אוכלי נבלות וטריפות, בועלי נידות ברבים בלי שום בושה, מגייסי בני ישיבה לצבא השמד והניאוף כידוע לבית זונות הכי גדול במדינת איזראל, אותם מראים לילדים כבר ביום הראשון של החיידר? ומה יביאו לילדים בהמשך השנה כדי לקלקל אותם??????? או שמא היו צריכים להביא רבנים ואנשים חשובים צדיקים שלילדים יהיה ממי ללמוד? התירוץ היא בגלל שנציגי החרדים, ביחד עם רבניהם ומנהיגים, הם רשעים צרורים, פושעים, רוצחים, מגלים פנים בתורה שלא כהלכה, שונאי השם יתברך, שונאי הדעת, הדבר היחידי שחשוב להם היא הכסף של עוכרי ישראל הציונים החילונים.

    זה פני היהדות החרדית היום, שנציגים חרדים לא איכפת להם מהקב"ה ושהם עושים פשע, כמו נציגים המבקשים להתחנף לראש העיר החילוני, ולנשיא המדינה החילוני, שהביא אותם לחיידר חרדי, והרסו בכך את החינוך כבר ביום הראשון, ומי יודע מה יהי ההמשך, עד כי בסוף השנה נזכה שהילדים האלו יהיו משומדים לגמרי ח"ו, בהסכמת המנהיגים עבור "כסף השמד" רק כסף חשוב להם!!!!!!

    הם אינם הדמויות ממי שיש ללמוד? עדיף שילדים טהורים אינם רואים אותם כלל ולא יודעים מי הם, [הלא אסרו רבותינו להסתכל בפני אדם רשע] במיוחד בימים אלה של חודש -א-ל-ו-ל- כשנשיא המדינה הכתים את עם ישראל כולו בכתם שלא הוכח עד היום שיהודי שרף את הילד הערבי, וראש עיר י=ם שמחלל את קדושתה של ירושלים בצורה הכי פרועה ע"י מצעד הניאוף, וחילול שבת מתוך שמחת לבו!!! וכו'.

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב