סערת סילבן: ג'ודי שלום יוצאת לקרב

רעייתו של שר הפנים יוצאת להגנת בעלה ומסמנת יעדים לתקיפה. במוקד: המתלוננות, התקשורת וזהבה גלאון {"חשבתי על תנ"צ ברכה"}

הולך ומסתבך: בגל"צ נחשפו הבוקר עדויותיהן של שתי נשים נוספות בדבר התנהגות שאינה הולמת מצידו של שר הפנים, סילבן שלום.

בכך מגיע מספר הנשים המתלוננות ל11, מה שמחזק את ההערכה במערכת הפוליטית לפיה שלום ישעה עצמו מהממשלה ואולי אף מהכנסת.

בסופ"ש ספג שלום מהלומה משמעותית כאשר ח"כ שלי יחימוביץ', הנחשבת למקורבת אליו, יצאה נגדו בפומבי וקראה לו להשעות עצמו על רקע הפרסומים האחרונים.

"לא היה לי פשוט להתייחס לפרשה, אבל החלטתי שדי. שהמחוייבות שלי היא לא לאלה שיש להם כוח דומה לשלי, אלא דווקא לאלה שפניהן לא ידועות…עד שהתעניין יתברר, השר סילבן שלום צריך, לכל הפחות, להשעות את עצמו, והיועץ המשפטי צריך להיכנס לעובי הקורה", כתבה יחימוביץ' בעמוד הפייסבוק שלה.

בתוך כך, ג'ודי ניר מוזס שלום, רעייתו של שר הפנים ממשיכה לנסות להגן על בעלה בעיקר באמצעות ציוצים בחשבון הטוויטר שלה.

הבוקר היא התייחסה לקריאתה של יו"ר מפלגת מרצ, חברת הכנסת זהבה גלאון, לפתוח בחקירה נגדה וזאת בטענה כי היא איימה על המתלוננות ומטילה עליהן. "אם הייתי מחבלת היא היתה אוהבת אותי", צייצה הגברת מוזס-שלום.

כזכור, בסוף השבוע צייצה שלום: "אני כמובן לא מתכוננת לשתוק. החוויה שילדיי נאלצים שוב לעבור, גם אם אכנס לכלא, על שיימינג וליכלוך. אנחנו לא חיים בבית כנסת". לאחר מספר דרות מחקה שלום את הציוץ מאחר והעמידו אותה על משמעויותיו הפליליות.

אמש בחרה שלום לתקוף את העיתונאית רינה מצליח שעסקה בנושא. לטענתה, מצליח מצויה בסכסוך עם בעלה ולמרות זאת היא נמנעת מלתת גילוי נאות בענין.

בציוץ אחר השוותה מוזס שלום את מה שעושים לבעלה למה שעשו לתנ"צ אפרים ברכה: "הלהט באולפנים להרשיע אדם, לדרוך עליו ולפורר את משפחתו, וואו. כל הלילה חשבתי על אפי ברכה".

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.